Ünlü oyuncu Şoray Uzun Avrupa’da yabancılarla evli Türkleri ekranlara taşıyor.

27 Mayıs 2022
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
875 defa okundu. defa okundu.
Ünlü oyuncu Şoray Uzun Avrupa’da yabancılarla evli Türkleri ekranlara taşıyor.

Ünlü oyuncu Şoray Uzun, yeni programında Avrupa’da yabancılarla evli Türkleri TRT TÜRK ekranlarına çıkarmaya hazırlanıyor.

“Siz neredeyseniz biz oradayız” sloganı ile Avrupa Türklerinin kanalı olan TRT TÜRK’de yayımlanacak sohbet programında farklı kültürden eşler konuk olacak.

6 Milyondan fazla Türk vatandaşının yaşadığı Avrupa ülkelerinde Türkçe bilen Türkle evli Avrupalı sayısı giderek artmakta. Ünlü oyuncu Şorayın hazırlayıp sunacağı programa Her iki kültüre de aşina ve hiç yabancılaşmamış aileler konuk alınacak.

Herkesin kalbine dokunabilen ünlü oyuncu Şoray’ın sunduğu programda tatlı hatıralar, görseller eşliğinde ekrana taşınacak. Sevginin kültür farklılıklarının nasıl üstesinden geldiğine bazen kahkaha bazen de gözyaşı ile eşlik edeceksiniz.

Konuyla ilgili yapılan açıklamada yabancı uyruklu evliliği olan ve her iki eşin de Türkçe konuşabildiği aileler programa davet ediliyor.

Katılmak isteyenler için https://oglanbizimkizbizim.net/basvuru/ linkinden başvuruların değerlendirileceği belirtilerek, 0031643907410 nolu irtibat numarasından daha geniş bilgi alabilirsiniz.

HABER VİDEO :

Reklamlar

UdayAv.Ercan TOKBAKKERIJ
YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN