• Dolar Alış / Satış: 5.754 / 5.764
  • Euro Alış / Satış: 6.365 / 6.377
  • Bugün Görüntülenme: 1581
  • Dünkü Görüntülenme: 2430
  • Toplam Görüntülenme: 6206342

T.C. BRÜKSEL BAŞKONSOLOSLUĞU BAYRAMLAŞMA ETKİNLİĞİ DÜZENLEDİ

6 Haziran 2019
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
430 defa okundu.
T.C. BRÜKSEL BAŞKONSOLOSLUĞU  BAYRAMLAŞMA ETKİNLİĞİ DÜZENLEDİ

Belçika Türk toplumunu kucaklayan etkinliklerle farkındalık yaratan T.C. Brüksel Başkonsolosu Dilşad Kırbaşlı Karaoğlu , Ramazan Bayramı vesilesiyle düzenlediği bayramlaşma etkinliği ile vatandaşların gönlünde yer almaya devam ediyor.

5 Haziran 2019 Çarşamba günü saat 18:00’de Brüksel Başkonsolosluğu’nda Başkonsolos Dilşad Kırbaşlı Karaoğlu’nun ev sahipliği yaptığı bayramlaşma etkinliğine katılım oldukça yüksel oldu.

Her zaman ki güler yüzü, çevreye verdiği pozitif enerjisi ile davetliler ve vatandaşlarla çok yakından ilgilenen Başkonsolos Karaoğlu, bayramlaşma etkinliğine katılan herkese örnek bir ev sahipliği gösterdi.

Bayramlaşma etkinliğine katılarak vatandaşlarımızı tek tek dinleme nezaketini gösteren T.C. Brüksel Büyükelçisi Levet Gümrükçü ise, herzaman olduğu gibi vatandaşlarımızın büyük ve yakın ilgisiyle karşılaştı. Kendisiyle resim çektirmek isteyen hiç bir vatandaşı kırmayarak herzaman olduğu gibi beyefendi duruşu ile beğeni topladı.

Ev sahibi olarak Başkonsolos Karaoğlu, davetlilere hitaben gerçekleştirdiği konuşmasında, “Brüksel Başkonsolosluğu olarak, sadece evrak yapılan bir yer değil, aynı zamanda vatandaşlarımızla bir araya geldiğimiz, kendinizi evinizde hissettiğiniz, Türkiye’de hissettiğiniz, Türk topraklarında hissettiğiniz bir organizasyon olmak istiyoruz.Bunun içinde elimizden gelen bütün çalışmaları yapıyoruz. Bu çalışmaların hepsi sizlerle güzel. Siz burada olduğunuz için güzel. Hepinizin bayramını tekrar tekrar tebrik ediyorum. Allah daha nice bayramları burada hep beraber, ağız tadıyla kutlamayı nasip etsin” sözlerine yer verdi.

Düzenlenen bayramlaşma etkinliği ile birbirini daha yakından tanıma fırsatı bularak yeni arkadaşlıklara ve dostluklara yelken açan vatandaşlar, kendileri için hazırlanan ikramlar ve sohbetlerin sonrasında bayramlaşma etkinliği sona erdi.

Haber Merkezi

HABER FOTOĞRAFLARI

REKLAM ALANI

PALA TURİZİM GÜVENCESİ İLE UÇUN

ADEM BABA

DESİNG REKLAM AFİŞİ

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN