• Döviz Bilgileri Güncelleniyor..
  • Bugün Görüntülenme: 82
  • Dünkü Görüntülenme: 2302
  • Toplam Görüntülenme: 7043717

Yeni Gent Rabot Fatih Cami’nde İlk Bayram Namazı Coşkusu

4 Haziran 2019
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
698 defa okundu.
Yeni Gent Rabot Fatih Cami’nde İlk Bayram Namazı Coşkusu

Belçika’nın Gent şehrinde bir süre önce yapım inşaatı başlayan yeni Gent Rabot Fatih Camii’nde ilk bayram namazı kılındı.

Sabahın erken saatlerinde yeni Gent Rabot Fatih Camisini yavaş yavaş doldurmaya başlayan Gent’li Türk vatandaşlar, Fatih Cami imamı Veysel Kargulu’nun bayramların önemini anlattığı konuşmasını dikkatle dinledikten sonra, hep birlikte ilk bayram namazını kılmanın haklı gururunu yaşadılar.

Bayram namazı sonrası herzamanki gibi yardımlarını esirgemeyen vatandaşlarımız, cami içinde sıra oluşturarak bayramlaştılar.

Gent Bld.Meclis üyesi Cengiz Çetinkaya’nın da katıldığı bayram namazı sonrası, vatandaşların bayramını kutlayan Çetinkaya, “vatandaşlarımızla birlikte yeni Robot Fafih Camii’nde ilk bayram namazını birlikte kılmanın mutluluğunu paylaştı ve caminin tamammen bitirilmesi için destek vermeye devam edeceklerini söyledi.

Gent genelindeki tüm camilerin bayram namazı boyunca polisler tarafından korunması çok olumlu bir uygulama olarak kayıtlara geçerken, vatandaşlar Gent Bld.Bşk. Mathias De Clercq ve yöneticilere memnuniyetlerini dile getirerek, teşekkür ettiler.

Haber Merkezi

HABER FOTOĞRAFLARI

REKLAM ALANI

PALA TURİZİM GÜVENCESİ İLE UÇUN

ADEM BABA

DESİNG REKLAM AFİŞİ

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN