• Dolar Alış / Satış: 6.066 / 6.077
  • Euro Alış / Satış: 6.786 / 6.799
  • Bugün Görüntülenme: 2224
  • Dünkü Görüntülenme: 4141
  • Toplam Görüntülenme: 5964574

Gent Şehrinde Etkili Olan Fırtına Maddi Hasara Neden Oldu

10 Mart 2019
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
835 defa okundu.

Belçika’nın Gent şehrinde bugün öğle saatlerinde meydana gelen şiddetli yağış ve fırtına bir çok bölgede ağaçları kökünden sökerek maddi hasar oluşmasına sebep oldu.

Aniden bastıran fırtına ve şiddetli yağış nedeniyle 1722 ihbar telefonuna yetişmekte zorlanan Polis ve itfaiye ekipleri, araçların üzerine yıkılan ağaçların kaldırılmasına müdahele etmekte eksik kaldı. Daha önce fırtına ve şiddetli yağmur uyarısı yapılmayan Gentliler, fıtına ve yağmura hazırlıksız yakalandılar.

Fırtına nedeniyle yerinden sökülen bir ağaç, Wondelgem’deki Willy Maststraat’ta yolun ortasına düşerek trafik akışının bir süre durmasına neden oldu.

Gentbrugge Braemkasteelstraat’taki caddenin karşısında park edilmiş bir kamyona yakın bir mesafeye yılılan ağaç ise, şans bu dedirtti.

Ayrıca Gentbrugge Magerstraat’ta Kokur ailesinin iki arabası şiddetli fırtına nedeniyle yıkılan ağacın dalları altında kalarak maddi zarar gördü.

Yine Gentbrugge Driebeekstraat’taki eski De Lijn deposunun önünde park halinde De Lijn yolcu otobüsünün üstüne yıkılan ağaç maddi hasar oluşturdu.

Bugün, toplamda 1722 ihbar telefonu ile yoğun bir pazar günü geçiren polis ve itfaiye ekipleri zorlu bir sınav yaşadılar. Gent şehrinde bugün öğle saatlerinde yaşanan etkili fırtına ve yağışlı hava maddi hasar yaratırken, yaralanan yada yaşamını yitiren olmadı.

(Haber Merkezi)

REKLAM ALANI

ADEM BABA

DESİNG REKLAM AFİŞİ

018-

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN