Eskişehir’de eşini ve kızını yaralayan kişiyi bıçaklayan Tolga Daşkıran tahliye oldu.

9 Şubat 2022
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
1929 defa okundu. defa okundu.
Eskişehir’de eşini ve kızını yaralayan kişiyi bıçaklayan Tolga Daşkıran tahliye oldu.

Belemtürk Haber Merkezi – Eskişehir’de eşini ve kızını yaralayan kişiyi engellemek isterken bıçakla yaralayan 19 yaşındaki Tolgahan Daşkıran, avukatı Muhammet Serkan İleli’nin tutukluluğa itirazı sonrası bugün tahliye edildi.

Tahliye sevincini göz yaşlarıyla oğluna sarılarak yaşayan anne Nazire Kurt, bu süreçte destek olan herkese ve avukatları Muhammet Serkan İleli’ye teşekkür etmeyi unutmadı. Anne Nazire Kurt, “İnşallah, Allah tüm annelere bu sevinci yaşatır” sözlerine yer verdi.

Belemtürk köşe yazarı Av. Aslıcan Özgür İleli’nin eşi olan Av. Muhammet Serkan İleli, Eskişehir’de birlikte kurdukları ‘Asil Hukuk Bürosu’nun en önemli davalarından biri olan ve sonucu merakla beklenen Tolga Daşkıran serbest kalacak mı? sorusu cevap buldu. Başta ailesi olmak üzere Eskişehir ve Türkiye’yi sevince boğan bir kararla Tolgahan Daşkıran tahliye edildi.

Yaralama iddiasıyla tutuklanmıştı

Emek Mahallesi Ertaş Caddesi’nde 5 Şubat akşamı Afganistan uyruklu Abdulkadir A. (62), eşi Shanaz N. (47) ve kızı Nasimgül A’yı (32) bıçakla yaralamıştı. Tolga Daşkıran, Abdulkadir A’yı bıçaklayarak yaraladığı iddiasıyla gözaltına alınmış ve çıkarıldığı hakimlikçe tutuklanmıştı.

Avukatı Muhammet Serkan İleli, Tolga Daşkıran’ın tahliyesi sonrası yaptığı açıklama’da, ” İtirazımız üzerine Sulh Ceza Hakimliği’nin verdiği kararla müvekkilim Tolga Daşkıran tahliye oldu. Çok sevinçliyiz. Ailesi ve sevenleri çok mutlu. Bu arada çok sevildiğinide görmüş olduk. Süreç hala devam ediyor. Kadına şiddete her türlü her şekilde karşıyız. Tabiiki Tolga’da buna karşı. Süreci takip etmeye devam edeceğiz.” açıklamalarına yer verdi.

Reklamlar

UdayAv.Ercan TOKBAKKERIJ
YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN