Emirdağ’da Bayramlaşma Töreni Düzenlendi

12 Temmuz 2022
1 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
733 defa okundu. defa okundu.
Emirdağ’da Bayramlaşma Töreni Düzenlendi

Belemtürk Haber Merkezi – Emirdağ’da bayramın dördüncü günü saat 14:00’de Başkan Serkan Koyuncu ve Kaymakam Bilici’nin ev sahipliğinde Selman-i Farisi Kültürevi’nde bayramlaşma töreni düzenlendi.

Törene Afyonkarahisar Valisi Doç. Dr. Kübra Güran Yiğitbaşı, Afyonkarahisar Milletvekilleri; eski Orman ve Su İşleri Bakanımız Prof. Dr. Veysel Eroğlu, Ali Özkaya, Afyonkarahisar Belediye Başkanı Mehmet Zeybek, Emirdağ Kaymakamı Osman Bilici, Emirdağ Belediye Başkanımız Serkan Koyuncu, Bayat Belediye Başkanımız Halil İbrahim Bodur, Gömü Belediye Başkanımız Hakkı Tekin ile il ve ilçe protokolümüz, sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri ve vatandaşlarımız katıldı.

Törende birer konuşma yapan Valimiz, Milletvekillerimiz, Kaymakamımız, Belediye Başkanımız, protokolün ve tüm Emirdağlıların bayramını kutlayarak, sağlıklı ve hayırlı bayramlar diledi.

Selman-i Farisi Kültürevi’ndeki bayramlaşma merasiminin ardından protokol üyeleri tarafından Fazlı – Macide Halaç Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi ziyaret edilerek, huzurevi sakinleri ve çalışanlarının bayramı kutlandı.

Bayramlaşma programı huzurevi ziyareti ile son buldu.

HABER FOTOĞRAFLARI

Reklamlar

UdayAv.Ercan TOKBAKKERIJ
YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN