Emirdağ 15. Gurbetçi Festivali coşkusu devam ediyor.

17 Temmuz 2022
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
713 defa okundu. defa okundu.
Emirdağ 15. Gurbetçi Festivali coşkusu devam ediyor.

Emirdağ 15. Gurbetçi Festivali’nin 5. günü Otogar Festival Alanı’nda gerçekleştirilen etkinlik ve konserlerle coşku içinde geride bırakıldı. 5. gün etkinliklerinde YTB katkılarıyla çocukların sevgilisi Rafadan Tayfa ‘ nın mükemmel gösterilerinin ardından, Dj Tuğba hemşehrilerimize müzik ziyafeti sundu.

Emirdağ Belediye Başkanı Serkan Koyuncu , Belçika Saint Josse Belediye Başkanı , Federal Milletvekili Emir Kır ve 2 Belçikalı Belediye Meclisi Üyesi , Emirdağ Kaymakamı Osman Eren Bilici ,YTB Başkanı Sayın Abdullah Eren, Afyonkarahisar Belediye Başkanı Mehmet Zeybek , Afyonkarahisar Milletvekili Sayın Ali Özkaya ve Afyonkarahisar Valisi Sayın Doç.Dr. Kübra Güran Yiğitbaşı halkımızı selamlayarak en içten dileklerini ilettiler ve bir sonraki festivalde de tekrar buluşmayı heyecanla beklediklerini söylediler.

Karşılıklı takdim edilen hediyelerin ardından , halk oyunları ekibi mükemmel şovuyla büyük alkış aldı. Daha sonra Ünlü pop sanatçısı Sinan Akcil sahne aldı. Konser alanının tamamını dolduran yaklaşık 20.000 vatandaşımız şarkılar ve mükemmel sahne şovlarına eşlik etti.Mükemmel bir gece geçiren hemşehrilerimiz konserde emeği geçen Sayın Devlet büyüklerimize , Belediye başkanımız Serkan Koyuncu ‘ ya ve belediye çalışanlarına teşekkür ettiler.

Konser sonlarına doğru sahneye çıkan Belediye Başkanımız Serkan Koyuncu, Sinan Akçıl ‘ a günün anısına yakışan Emirdağ ‘ ımızın simgesi olan Topak ev maketini hediye olarak takdim etti. Başkanımız Serkan Koyuncu; “Kadim Şehrimiz herşeyin en iyisi ve kalitesini hak ediyor , büyüyen ve gelişen Emirdağ her konuda iddialı olmaya devam ediyor.Etkinliklerimiz 22 Temmuz ‘ a kadar devam edecek ve tüm halkımızın doya doya eğlenmesi bizim tek hedefimiz dedi.

Festivale gelen vatandaşlarla ve çocuklarla yakından ilgilenen Belediye Başkanımız Serkan Koyuncu onlarla hasbihal edip hatıra fotoğrafı çektirdi.

HABER FOTOĞRAFLARI

Reklamlar

UdayAv.Ercan TOKBAKKERIJ
YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN