Belemtürk’ün yeni köşe yazarı oyuncu ve astroloji uzmanı Duygu Bakar, kimdir?

16 Şubat 2022
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
6239 defa okundu. defa okundu.
Belemtürk’ün yeni köşe yazarı oyuncu ve astroloji uzmanı Duygu Bakar, kimdir?

Merhaba ben Duygu Bakar

Emekli memur bir babanın ve öğretmen bir annenin 3. çocuğuyum. Baba tarafından Eskişehir, anne tarafından Emirdağlıyım. Evli ve 2 çocuk annesiyim. İlk, orta ve liseyi başarılı bir şekilde bitirdikten sonra, içimde ki oyunculuk aşkını dindirmek ve bu konuda iyi bir alt yapı edinebilmek için Konservatuvar sınavına hazırlandım ve kazandım.

Astroloji Uzmanı Duygu Bakar

Konservatuvarı bitirdikten sonra çeşitli dizi, sinema filmi ve tiyatrolarda rol aldım. Uzun yıllar devlet tiyatrosunda çalıştım ve en son Uygurlar tiyatrosu ile oyunlar oynayıp, oyunculuğa ara verdim. 2012 yılında önce Astronomiye, sonra Astrolojiye merak saldım. Çünkü, “gezegenler beni Astroloji’ye çağırdı.”

Astroloji Uzmanı Duygu Bakar

Bu konuda da kendimi geliştirmek için önce Oğuzhan Ceyhan Akademi’de eğitim aldım. Onunla da yetinmeyip dünyaca ünlü çok önemli hocalardan eğitim aldım. Alexander İmsiregic Hermetik Astroloji ve Sabit yıldızlar eğitimi, Frank Clifford’dan İlişkiler Astrolojisi, Seçim Astrolojisi ve Ay döngüleri eğitimi aldım. Sinem Leyla’dan psikolojik Astroloji, Hakan Kırkoğlu’ndan Helenistik Astroloji eğitimi aldım. Yaklaşık 7 yıllık bir eğitim sürecinden sonra birikimlerimi paylaşmak adına Astroloji eğitimi konusunda bir çok seminer verdim.

Astroloji Uzmanı Duygu Bakar

Nova Astroloji Akademisi’ni kurdum, akademide dersler vermekteyim. Aynı zamanda şirketlerle çalışıyorum. Şirketlere çalışan alımında, işe uygunluk ve ticari alanın genişlemesi için danışmanlık yapıyorum. Kişisel danışmanlıklar ile kişinin geleceği için doğru adımları atmasında yıldızlar ile kişiler arasında aracılık yapıyorum. Amacım Astroloji ilminin hem eğlenceli yanını, hemde ilimsel yanını sizlere gösterebilmek, sizlerle sohbet edebilmek ve birlikte yıldızların ışığını izleyebilmek..Gökyüzünde birşeyler yazıyor. Birlite okuyalım mı?

Sevgiler..Saygılar..
Duygu Bakar
Astroloji Uzmanı

Reklamlar

UdayAv.Ercan TOKBAKKERIJ
YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN