• Döviz Bilgileri Güncelleniyor..
  • Bugün Görüntülenme: 3766
  • Dünkü Görüntülenme: 5062
  • Toplam Görüntülenme: 8190187

VELİ YÜKSEL BUNU NASIL YALANLAYACAKSIN? BUDA MI? YALAN

25 Mayıs 2019
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
2262 defa okundu.
VELİ YÜKSEL BUNU NASIL YALANLAYACAKSIN? BUDA MI? YALAN

Belemtürk olarak birkaç gün önce 23 mayıs 2019 Perşembe günü BU DA MI? YALAN başlıklı haberimizde Veli Yüksel’in Fetö Terör Örgütüne bağlı “Lucerna College” okulunun açılışına onur konuğu ve konuşmacı olarak katıldığını gösteren bir fotoğrafını yayınlamıştık.

Eski tarihli bir fotoğraf diye yandaşları tarafından değersizleştirilmeye çalışılan bu haberimizin ardından Veli Yüksel bir video konuşması yaparak üstü kapalı Belemtürk’ü suçlayan ve hedef alan açıklamalarda bulundu.

Şimdi herkes sıkı dursun, 15 Temmuz FETÖ terör örgütü darbe girişiminden sonra, yani 26 Eylül 2016 tarihinde Gent Belediye Meclisinde şu sözlere yer verilen kararda “Madde 2: Korkutmanın ve şiddetin demokraside yeri olmadığı göz önüne alınarak, Gent Lucerna Koleji okuluna, çalışanlarına, velilerine ve öğrencilerine destek kararı alınmıştır. FETÖ terör örgütüne ait Melle’de bulunan Gent Lucerna Koleji okuluna her türlü yardımın yapılması ile ilgili karara Veli Yüksel’inde imza attığı belgesi gizli bir kullanıcı hesabından bize ulaştırıldı.

Yanlız bu karar imza atan bazı isimlerin silinerek bize gönderilmesi bu isimlerin korunduğu anlamını taşısa da, Veli Yüksel’in Fetö terör Örgütüne ait Gent Lucerna Koleji okuluna darbe girişiminden sonra yardım edilsin kararına evet desteği vermesi yaptığımız haberleri doğruluyor.

BU DA MI? YALAN VELİ YÜKSEL Belgeler aşağıdadır.

BELGE

Reklamlar

Yeminli Tercüman GentDemirel İnsaatSIM-PIZZABAKKERIJFERAHPALA-TURIZM
YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN