• Bugün Görüntülenme: 1186
  • Dünkü Görüntülenme: 3376
  • Toplam Görüntülenme: 10326582

SMA hastası minik Taha Hamza için Belçika’nın Gent şehrinde kermes kuruldu.

16 Ekim 2021
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
3165 defa okundu. defa okundu.
SMA hastası minik Taha Hamza için Belçika’nın Gent şehrinde kermes kuruldu.

Belemtürk Haber Merkezi – Ölümcül SMA Tip 1 hastası 3 yaşındaki minik Taha Hamza’nın hayata tutunabilmesi için Belçika’nın Gent şehrinde Melek İzci ve arkadaşları, iniyasitif alarak Pantserschipstraat 181, 9000 Gent adresinde kermes düzenlediler.

Gentli kadınların da büyük destek verdiği kermes etkinliğinden elde edilecek gelir, minik Taha’nın hayata tutunabilmesi için gerekli ilaç ve tedavi için kullanılacak.

Taha Hamza için, zamanın her geçen gün azalıyor olması nedeniyle, Gentli yardımsever kadınlar, Zongensma ilacını kullanması gereken Taha Hamza’yı yaşatabilmek için yetkililerden ve tüm yardımsever vatandaşlardan destek bekliyor.

Bugün ve yarın ( 16-17 Ekim 2021) 10.00 ile 19.00 saatleri arasında iki gün düzenlenecek kermes için kadınlarımızın kendi elleriyle yaptıkları yiyecekler ile bir çok değerli eşya satış standlarında yardımsever vatandaşlarımızın beğenisine sunulmuş durumda.

Belemtürk Haber Müdürü Bekir Sarı’nın kermes alanından haber merkezimize aktardığı bilgilere göre, Gentli kadınlar, hayırsever tüm vatandaşları kermese katılarak destek beklediklerini bildirdi.

HABER FOTOĞRAFLARI

Reklamlar

UdayAv.Ercan TOKBAKKERIJ
YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN