• Bugün Görüntülenme: 1154
  • Dünkü Görüntülenme: 2954
  • Toplam Görüntülenme: 9887732

Saint-Josse Belediyesi, 7 Aralık’ta yeniden Kovid-19 test merkezi açıyor.

25 Kasım 2020
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
587 defa okundu. defa okundu.
Saint-Josse Belediyesi, 7 Aralık’ta yeniden Kovid-19 test merkezi açıyor.

KOVID-19’un yayılmasına karşı mücadeleye katkıda bulunmak isteyen Saint-Josse Belediyesi, 7 Aralık’ta üç aylık bir süre için Belediye Kovid-19 test merkezini kuracak.

Belediye Başkanı Emir Kır, “Bu Belediye Kovid-19 test merkezi ile salgınla mücadelede etkinliği kanıtlanmış yerel bir hizmeti yeniden vereceğiz. Önceki test merkezimizde, günde ortalama 150 test yapıldığını hatırlıyorum. Bu merkez, vatandaşlarımız hızlı bir şekilde test olabilmelerini sağlarken, belediye düzeyinde de, kriz yönetiminde, kreşler, okullar ve daha genel olarak personelimiz için hemen test yapılmalarına olanak tanıyacaktır”dedi.

Belediye Kovid-19 test merkezinde, randevu aldıktan sonra, bir CPC kodu veya doktor raporu ve kimlik belgesi ile pazartesiden cumaya her gün 08: 00 -17: 00 saatleri arasında test yaptırılabilir. Daha önce olduğu gibi, test merkezi Belediyenin Rue Royale binasında, Tanger salonunda (rue Saint-François 65 üzerinden giriş) yer alacaktır.

Belediye Kovid-19 test merkezi ile ilgili tüm pratik bilgiler 1 Aralık itibaren, 02/220 25 74 numaralı telefondan alınabilir ve belediyenin www.sjtn.brussels web sitesinde yayınlanacaktır. Randevular, pazartesiden cumaya 08: 30-16: 00 saatleri arasında aynı numaradan veya yine 1 Aralık’tan itibaren coronavirus@sjtn.brussels e-posta ile alınabilecektir.

Bu halk sağlığı girişimi, Saint-Josse Belediyesi, Eurofins laboratuvarı, Brüksel-Başkent Bölgesi ve federal yetkilileri arasındaki ortak işbirliğinin bir sonucudur.

Reklamlar

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN