ÖZLEM TÜRKER ERUYGUR ‘’ANTWERPEN’İN ELMAS’I’’ ADLI YENİ KİTABINI BELEMTÜRK ARACILIĞIYLA TANITTI. ( GÖRÜNTÜLÜ )

10 Eylül 2015
1 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
2792 defa okundu. defa okundu.
ÖZLEM TÜRKER ERUYGUR ‘’ANTWERPEN’İN ELMAS’I’’ ADLI YENİ KİTABINI BELEMTÜRK ARACILIĞIYLA TANITTI. ( GÖRÜNTÜLÜ )

5 Eylül 2015 Cumartesi günü saat 10:00 ‘da T.C. Anvers Başkonsolosluğu konut bahçesinde düzenlenen kahvaltı programında, T.C.Anvers Başkonsolosu Mustafa Kemalettin Eruygur’un eşi Özlem Türker Eruygur hanımefendi ‘’ ANTWERPEN’İN ELMAS’I adlı kitabını Belemtürk aracılığıyla tanıttı.

Yeni çıkan kitabının tanıtımı sırasında oldukça heyecanlı olduğı gözlenen ÖzlemTürker Eruygur hanımefendi, bu kitabımı burada yaşayan tüm güzel insanlara ve güzel kadınlara armağan ediyorum diyerek, kitabın içeriği hakkında şunları anlattı.

‘’Antwerpen’in Elmas’ı çok nayif ve özel bir hikayedir. Elmas gurbete gelmiş bir Türk kızı. Köyünden çıkmış ve büyük şehirleri görmeden Belçika’nın Anvers şehrine gelin olarak geliyor. İki hikaye yazdım, bunlardan birincisi Elmas’ın yaşadığı bütün olumsuzlukları dile getiren bir hikaye. İkinci bölümde ise ona güzel bir hikaye çizdim. Kadın şiddetine dikkat çekmeyi kendime bir görev olarak biliyorum. Bu bizim ülkemizde ve dünyada sık gördüğümüz büyük bir problem’’ diyerek, insanlara bunu göstermeyi bir görev bildim açıklamasında bulundu.

Özlem Türker Eruygur hanımefendinin ‘’ ANTWERPEN’İN ELMAS’I” adlı kitabına ulaşmak için internette kitabın ismini yazarak ulaşabilirsiniz.

Özlem Türker Eruygur hanımefendi’nin konuşmasını geniş olarak haber videomuzda izleyebilirsiniz.

HABER VİDEO :

HABER FOTOĞRAFLARI
ÖZ-5

ÖZ-1

ÖZ-2

ÖZ-3

ÖZ-4

Reklamlar

Yeminli Tercüman GentDemirel İnsaatSIM-PIZZABAKKERIJFERAHPALA-TURIZM
YORUMLAR 1 Yorum Yapıldı.
  • Kadına şiddet konusu ile farkındalık yaratacağına inanıyorum. Özlem Türker Eruygur hanımefendinin daha önce çıkan 2 kitabını da okudum.Özellikle 'Yamalı Yürekli Aşk' kitabında da toplumda farkındalık yarattı. Çalışmalarında başarılar diliyorum.
    6 Ekim 2015 13:34

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN