GENT ZWİJNAARDSESTEENWEG’DE SİLAHLI SOYGUN

30 Eylül 2015
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
1069 defa okundu. defa okundu.
GENT ZWİJNAARDSESTEENWEG’DE SİLAHLI SOYGUN

Gent Zwijnaardsesteenweg’de 30 yaşlarında bir soyguncu, ‘’Deloof’’ isimli bakkalın kasasındaki paraları silah zoruyla alarak kaçtı.

Zwijnaardsesteenweg’de ‘’Deloof’’ isimli bakkalın sahibi 55 yaşındaki Kristien Deloof ve yanında personel olarak çalışan Anja sabah saat 07:00 sularında bakkalı beraber açtılar. Biraz sonra müşteri kılığında içeri giren 30 yaşlarındaki silahlı soyguncu ekmek satın almak istediğini söyledi. Ardından maskesini takarak silahını çekti ve kasadaki paraları istedi. İş yeri sahibi Kristien Deloof ve personeli Anja korkudan kaçarak bakkalın üst katına sığındılar. Bunu fırsat bilen silahlı soyguncu kasadaki paraları alarak kaçtı.

Durumu polise ihbar eden işletme sahibi Kristien Deloof, 15 dk. sonra olay yerine gelen polislere durumu anlatarak silahlı soyguncunun eşgalini polis ekiplerine verdi.

Bakkalda araştırma ve incelemelerde bulunan polis, Dampoort’ta silahlı soyguncunun eşgaline uygun birini, şüpheli hareketlerinden dolayı üst aramasına tabi tuttu. Üzerinde silah ve uyuşturucuyla yakalanan 30 yaşlarındaki silahlı soyguncu, tutuklanarak polis burosunda sorguya alındı. Eşgal tespiti için polis bürosuna çağrılan işyeri sahibi Kristien Deloof, zanlıyı teşhis etti. Zanlı yapılan sorgusunda soygunu kendisinin gerçekleştirdiğini kabul etti ve tutuklanarak cezaevine kondu.

Reklamlar

Yeminli Tercüman GentDemirel İnsaatSIM-PIZZABAKKERIJFERAHPALA-TURIZM
YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN