• Döviz Bilgileri Güncelleniyor..
  • Bugün Görüntülenme: 4724
  • Dünkü Görüntülenme: 4136
  • Toplam Görüntülenme: 8618103

Gent yönetiminin aldığı yeni koronavirüs tedbirleri açıklandı

13 Ekim 2020
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
405 defa okundu.
Gent yönetiminin aldığı yeni koronavirüs tedbirleri açıklandı

Belemtürk Haber Merkezi – Belçika genelinde büyük artış gösteren COVID-19 vaka sayıları, Gent şehrinde alarm seviyesine ulaşınca, şehir yönetimi 9 Kasım 2020 Pazartesi gününe kadar geçerli olacak yeni koronavirüs önlemlerini açıkladı

Gent kriz masası, yeniden yükselmeye başlayan vaka sayıları nedeniyle Salı günü Belediye Başkanı Mathias De Clercq’ın başkanlığında, dün açıklandığı üzere bugün yapılan acil durum toplantısı sonrası yeni koronavirüs önlemleri duyuruldu.

15 Ekim’den itibaren geçerli olacak yeni koronavirüs önlemleri kapsamında Gent şehrindeki restoranlar Cuma ve Cumartesi günleri akşam saat 01.00’e kadar açık olacak. Diğer günlerde ise saat 23’e kadar açık kalacak.

Gent şehrinde saat 22.00’den itibaren kamuya açık tüm yerlerde içki içmek yasaklandı.

Ayrıca maske takmanın mecbur olduğu sokaklardaki kurallar aynen geçerli olduğu gibi sosyal mesafeye, temizliğe dikkat edilmesi gibi temel kurallar devam etmektedir.

Gent Belediye Başkanı Mathias De Clercq ” Vaka sayılarındaki artış endişe verici. Daha kötüü bir durumla karşılaşmamak için şimdi hep birlikte harekete geçmeliyiz. Herkesi önlemlere saygı göstermeye çağırıyorum” dedi.

Reklamlar

Arana TamiriYeminli Tercüman GentDemirel İnsaatSIM-PIZZABAKKERIJFERAHPALA-TURIZM
YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN