Gent Şehrinde Tapmaz Ailesinin Acı Günü…

26 Ekim 2019
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
2396 defa okundu. defa okundu.
Gent Şehrinde Tapmaz Ailesinin Acı Günü…

Belçika’nın Gent şehrinde, Huriye Tapmaz’ın eşi, Melek Tapmaz’ın babası, Resul Tapmaz, Yılmaz Tapmaz, Seyid Tapmaz ve Önder Tapmaz’ın amcaları Mevlüt Tapmaz, iki haftadır tedavi gördüğü Sint-Lucas hastanesinde dün akşam hayatını kaybetti.

Afyonkarahisar ili Emirdağ ilçesi nufusuna kayıtlı 05.10. 1951 doğumlu 68 yaşındaki Mevlüt Tapmaz, dün akşam saat 22.10 itibari ile Gent Sint-Lucas hastanesinde yaşamını kaybetti.

AZ Sint – Lucas hastanesinde bu sabah cenazesi yıkanarak, saat 10.30’da cenaze namazı kılınan merhum Mevlüt Tapmaz’ın cenazesi, bu akşam THY’na ait 19.20 uçağı ile önce İstanbul, buradan da aktarmalı olarak Ankara’ya taşınacağı bildirildi. Tapmaz’ın cenazesi, Ankara’dan cenaze taşıma aracı ile memleketi Afyonkarahisar iline bağlı Emirdağ ilçesine taşınacak.

Bu akşam cenaze ile Türkiye’ye gidecek olan merhum Mevlüt Tapmaz’ın yeğeni Önder Tapmaz, yetişmesi durumunda cenaze namazının öğle namazına müteakip, aksi halde ikindi namazına müteakip kılınacağını bildirdi.

Belemtürk olarak, başta merhum Mevlüt Tapmaz’ın eşi Huriye Tapmaz olmak üzere, kızı Melek Tapmaz ve tüm Tapmaz ailesine başsağlığı dileklerimiz sunuyoruz.

Reklamlar

Yeminli Tercüman GentDemirel İnsaatSIM-PIZZABAKKERIJFERAHPALA-TURIZM
YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN