• Döviz Bilgileri Güncelleniyor..
  • Bugün Görüntülenme: 5150
  • Dünkü Görüntülenme: 4994
  • Toplam Görüntülenme: 7633115

Gent şehrinde park kontrolleri geçici olarak durduruldu

23 Mart 2020
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
714 defa okundu.
Gent şehrinde park kontrolleri geçici olarak durduruldu

Belçika Cihan Çöl (Belemtürk) Gent belediye meclisi, vatandaşları ve park görevlilerini korumak için park kontrollerini geçici olarak durdu.

GENT – Gent belediye meclisi koronavirüs salgını tedbirleri kapsamında, vatandaşları ve park görevlilerini korumak için park kontrollerini geçici olarak iki hafta durdu.

Çevre ve şehir planlamadan sorumlu Gent belediye başkan yardımcısı Filip Watteeuw (Groen), bugün hayata geçirilen uygulama ile ilgili olarak, “Bu uygulama vatandaşlarımızın park sayaçlarının dokunmatik ekranıyla temasını kesecek ve koronavirüs’ün yayılmasını önlemeye büyük katkı sağlayacak” sözlerine yer verdi.

Filip Watteeuw, bu kararın sürücülerin yasak olan yerlere araçlarını park edebilecekleri anlamına gelmiyor, polis yinede park ihlalleri için ceza kesebilir. Özellikle engellilere ait park yerlerine, saygı duyulması gerektiğini, yeraltı otoparkların ücretli olmaya devam edeceği bilgisini paylaştı.

Watteeuw, söz konusu tedbirin iki hafta boyunca geçerli olduğunu hatırlatarak, alınan bu yeni tedbirin etkilerinin takip edileceğini ifade etti ve herkesi alınan sağlık önlemlerine uyması çağrısında bulundu.

Gent belediye meclis üyesi Cengiz Çetinkaya(Groen), önceliklerinin vatandaşları korumak olduğunu ve bu yönde alınan bütün tedbirleri desteklediklerini ifade etti.

Çetinkaya, vatandaşları alınan koronavirüs tedbir ve önlemlerine uymalarını ve zaruri olmayan durumlar dışında evlerinde kalarak dışarı çıkmamalarını istedi.

REKLAM ALANI

Fatma Betül Gürbulak

SİM PİZZA GENT

PALA TURİZİM GÜVENCESİ İLE UÇUN

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN