• Döviz Bilgileri Güncelleniyor..
  • Bugün Görüntülenme: 5140
  • Dünkü Görüntülenme: 4994
  • Toplam Görüntülenme: 7633071

Saint-Josse Belediyesi halk ve esnafı korumak için kolları sıvadı

23 Mart 2020
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
534 defa okundu.
Saint-Josse Belediyesi halk ve esnafı korumak için kolları sıvadı

Vatandaşlara hizmet alanında uyguladığı örnek belediyecilik hizmetleriyle, Belçika gündeminde kalmayı başaran Emir Kır Başkanlığındaki Saint-Josse Belediyesi, vatandaş ve esnafını korumak için kolları sıvadı.

Brüksel Saint-Josse Belediyesi, kendi sınırları içinde yer alan bütün fırınları, gıda mağazalarını, gazete dükkanlarını, sağlık ocakları ve gece bakkallarını pleksi cam bölme ile donatarak, koronavirüsün yayılma risklerini azaltmak için koruma duvarı oluşturuyor.

Başkan Emir Kır, “Saint-Josse Belediyesi’nin kumu çalışmaları birimi, tasarladığı seyyar pleksi cam bölmelerini acil bir şekilde kısa sürede üretmeyi başardı”sözlerine yer vererek, Belediye ekiplerimiz çok sayıda pleksi cam bölmelerini takmak için hafta sonu dahil canla başla çalışmaktadır” bilgisini paylaştı.

Saint-Josse Belediyesi sınırlarındaki bütün esnaf ve iş yeri sahipleri, kendilerini koronavürüs salgınından korumamayı amaçlayan uygulamadan dolayı, memnuniyetlerini dile getirerek, Başkan Emir Kır ve ekibine teşekkür ettiler.

REKLAM ALANI

Fatma Betül Gürbulak

SİM PİZZA GENT

PALA TURİZİM GÜVENCESİ İLE UÇUN

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN