• Dolar Alış / Satış: 5.632 / 5.642
  • Euro Alış / Satış: 6.334 / 6.345
  • Bugün Görüntülenme: 330
  • Dünkü Görüntülenme: 2847
  • Toplam Görüntülenme: 6115616

Gent Şehrinde kaldıkları evde baygın halde bulunan 3 kadından biri hayatını kaybetti. Diğer 2 kadın hastaneye kaldırıldı.

20 Ocak 2019
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
2037 defa okundu.
Gent Şehrinde kaldıkları evde baygın halde bulunan 3 kadından biri hayatını kaybetti.  Diğer 2 kadın hastaneye kaldırıldı.

Belçika’nın Gent şehrinde dün saat 15.00 sularında meydana gelen olayda, kaldıkları evde baygın halde bulunan 3 kadından birinin hayatını kaybettiği, diğer iki kadının ise, Aalst şehrinde bir hastaneye kaldırılarak tedavi altına alındığı bildirildi.

Gent Jacob van Maerlanstraat,ta haber resiminde görülen evde, bilinçlerini yitirmiş şekilde bulunan kadınların, karbondioksit gazından zehirlendikleri tahmin edilirken, hayatını kaybeden 26 yaşındaki kadının gerçek ölüm nedeninin belirlenmesi için Adli Tıp Merkezine kaldırıldığı, yapılacak otopsi işlemlerinden sonra yaşamını yitiren genç bayanın, ölüm sebebinin açıklanacağı bildirildi.

Savcılık ve polis, karbondioksit gazından zehirlendikleri tahmin edilen 3 bayanın isimleri ve uyrukları hakkında herhangi bir açıklama yapmazken, Aalst şehrinde bir hastaneye kaldırılan 2 bayanın yaşam mücadelesinin ve tedavilerinin devam ettiği bildirildi.

(Haber Merkezi)

REKLAM ALANI

ADEM BABA

DESİNG REKLAM AFİŞİ

018-

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN