• Dolar Alış / Satış: 5.371 / 5.381
  • Euro Alış / Satış: 6.076 / 6.087
  • Bugün Görüntülenme: 4546
  • Dünkü Görüntülenme: 3348
  • Toplam Görüntülenme: 5586254

Gent Şehrinde Belçikalı Genç Kızların Çalınan Telefonları Sinyal Takip Sistemiyle Türk Kuaförü’nde Bulundu

2 Ekim 2018
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
4702 defa okundu.
Gent Şehrinde Belçikalı Genç Kızların Çalınan Telefonları Sinyal Takip Sistemiyle Türk Kuaförü’nde Bulundu

Belçika’nın Gent şehri Muidepoort sokağında yaşanan olayda, 5 Belçikalı genç kıza ait çalınan telefonlar, bu sokakta bir Türk Kuaför’ünde bulundu.

İddialara göre, Gent Muidepoort sokağına yakın ara sokaklardan Houtdok bölgesinde, 5 Belçikalı genç kız, telefonlarının içinde oldukları spor çantanın bir süre sonra çalındığını anlamaları üzerine, durumu polise ihbar ettiler. Olay yerine kısa sürede gelen polis, sinyal takip sistemini kullanarak, çanta ile birlikte çalınan telefonların, Muidepoort sokağında bir adresten sinyal verdiğini belirledi.

Çalınan telefonların Muidepoort sokağında bir Türk vatandaşına ait evden geldiğini düşünen polis, Türk ailenin evini ve bu evin bitişiğindeki Türk kuaförünü adeta ablukaya aldı. Polis, çalınan telefonlardan gelen sinyalin Türk ailenin evinden geldiğine o kadar çok emin bir tavır ve davranış içine girince, Türk aileye karşı suçluymuş gibi sertleşmekle birlikte pisikolojik baskı da yapmaya başladı.

Polisin bu davranışı sokağın tansiyonunu kısa sürede çıkarmaya yetti. Savcılık izni olmadığı için, evde arama yapamayan polis, olay yerine gelmesi beklenen savcı gelmeyince, Türk kuföründe yaptığı aramada kayıp çanta ve telefonları buldu. Alınan bilgilere göre Türk kuförünün sahibi polise verdiği ifadesinde, bu çantanın kendisine ait olmadığını ve tanımadığı bir müşterisi tarafından bırakıldığını, az sonra geliyorum diyerek kuaförden ayrıldığı ifadesini verdi.

Gent Muidepoort sokağında sevilen ve sayılan Türk ailenin, polisin kendilerine karşı tutumunu saygısızca buldukları ve mahalleye karşı rencide ettikleri iddiasıyla polislerden şikayetçi olmaya hazırlandığı öğrenildi. (Haber Merkezi)

HABER FOTOĞRAFLARI

Anahtar Kelime: , , , ,

REKLAM ALANI

ADEM BABA

DESİNG REKLAM AFİŞİ

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN