• Dolar Alış / Satış: 5.371 / 5.381
  • Euro Alış / Satış: 6.076 / 6.087
  • Bugün Görüntülenme: 132
  • Dünkü Görüntülenme: 4546
  • Toplam Görüntülenme: 5586351

Belçika Diyanet Vakfı Yeni Eğitim ve Öğretim Sezonuna Hazır

1 Ekim 2018
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
880 defa okundu.
Belçika Diyanet Vakfı Yeni Eğitim ve Öğretim Sezonuna Hazır

YENİ EĞİTİM SEZONU AÇILIŞI VE AŞURE PROGRAMI GERÇEKLEŞTİRİLDİ

Belçika Diyanet Vakfı’nda sabahçı ve öğlenci olmak üzere kayıt yaptıran 170’in üzerinde öğrenci yeni eğitim yılında ders başı yaptı.

Belçika Diyanet Vakfı Eğitim ve Kültür Merkezi 2018-2019 eğitim-öğretim yılı açılış programına Brüksel Büyükelçiliği Din Hizmetleri Müşaviri Abdullah GÜMÜŞSOY ile Belçika Diyanet Vakfı Genel Müdürü Coşkun BEYAZGÜL katıldılar.

Açılış programında bir konuşma yapan Din Hizmetleri Müşaviri Abdullah GÜMÜŞSOY, geçmişte gelenek olan eğitime başlama törenlerinden bahsederek ecdadımız ve milletimizin bu heyecanlı günlere verdiği önemi hatırlattı. Okul günlerinin dışında hafta sonları ve tatil dönemlerinde Kur’an-ı Kerim, dini bilgiler ve milli-manevi değerlerimizi öğrenmeleri için kısıtlı zamanlarından fedakarlık yaparak çocuklarını buralara getiren velilere teşekkür etti. Bu derslere katılarak gayret gösteren öğrencileri de ayrıca tebrik eden GÜMÜŞSOY, yeni eğitim sezonunun öğrencilere ve velilerine hayrılı ve bereketli olması duasında bulundu.

Din Hizmetleri Müşaviri Abdullah GÜMÜŞSOY, Muharrem ayında olmamız münasebeti ile de herkesin Hicri yılını kutladı.

Program sonunda, eğitim verecek olan öğreticiler, veliler ve öğrencilere tanıtıldıktan sonra bütün katılımcılara Belçika Diyanet Vakfı Kadın Kollarınca hazırlanan aşure ikram edildi.

HABER FOTOĞRAFLARI

Kaynak: Belçika Diyanet Vakfı

REKLAM ALANI

ADEM BABA

DESİNG REKLAM AFİŞİ

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN