• Döviz Bilgileri Güncelleniyor..
  • Bugün Görüntülenme: 4402
  • Dünkü Görüntülenme: 6456
  • Toplam Görüntülenme: 8690019

Gent Polisi Düğün Konvoyundaki Gençleri Durdurdu “Yaşanan Gariplikler Şaşırttı”

27 Şubat 2017
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
9714 defa okundu.
Gent Polisi Düğün Konvoyundaki Gençleri Durdurdu “Yaşanan Gariplikler  Şaşırttı”

Belçika’nın Gent şehrinde meydana gelen olayda İbrahim Balcı, Aydın Çekiç ve Samet Mine isimli gençler arabalarıyla düğün salonuna konvoy halinde giderken Keizervest Gent çıkış yolunda polis tarafından durduruldu.

Belemtürk mikrofonlarına olayı anlatan İbrahim Balcı, “ Arkadaşımızın düğünü vardı. Bizim olmazsa olmazlarımızdan konvoyla düğün salonuna giderken, polisler arabamızı durdurdu. Kimlik ve araba anahtarı elimizden alındı. Neden durdurulduğumuz konusunda soru sorduğumuzda, sadece arabamıza Türk bayrağı astık diye, bize böyle davrandılar” açıklamasını yapan İbrahim Balcı, polislerin bu hareketine anlam veremediğini söyledi.

Hiç bir kural dışı hareket içinde bulunmadıklarını belirten Balcı, Belemtürk ekibi olay yerine geldiğinde en az 15 polisin hiç bir şey olmamış gibi hızlı ve sessiz bir şekilde olay yerini terk etmesi herkesi şaşırttı.

Açıkcası anlam veremediğimiz bir şekilde en az altı ekip arabasının aniden olay yerinden uzaklaşması, anlaşılır gibi değildi. Olay yerinin 20 metre uzağında kalan tek polis ekibi ise, yolun ortasında bekleyen arabayı gençlerin hareket ettirmemesine rağmen polisin hadi gidin diyememesiydi.

Olayla ilgili fotoğraf ve haber videomuz aşağıdadır.

HABER VİDEO

HABER FOTOĞRAFLARI

Anahtar Kelime: , ,

Reklamlar

Yeminli Tercüman GentDemirel İnsaatSIM-PIZZABAKKERIJFERAHPALA-TURIZM
YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN