• Döviz Bilgileri Güncelleniyor..
  • Bugün Görüntülenme: 2270
  • Dünkü Görüntülenme: 6784
  • Toplam Görüntülenme: 8666769

Gent Overpoort’ta sarhoş öğrenciler korona tedbirlerine uymayınca polis sokağı kapattı.

22 Eylül 2020
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
318 defa okundu.
Gent Overpoort’ta sarhoş öğrenciler korona tedbirlerine uymayınca polis sokağı kapattı.

Belemtürk Haber Merkezi – Gent Overpoort’ta sarhoş öğrencilerin maske çıkarması ve birbirine sarılması üzerine polis sokağı kapattı.

Belçika’nın Gent şehrinde öğrencilerin eğlence merkezi olarak bilinen Overpoort sokağı, akşamın ilk saatlerinden itibaren doldu. Bu durum adeta olacakların habercisi gibiydi.

İlerleyen saatlerde iyice dolup taşan Overpoort sokağında içki içerek eğlenen bir çok öğrenci, alkolün verdiği duyarsızlıkla maskelerini çıkarıp birbirine sarılmaya başlayınca adeta koronaya davetiye çıkardılar.

Overpoort sokağında işlerin ters gitme şansını yüksek gören ve sokağı gözlem altında tutan Gent polisi, 22.45’de Gent belediye başkanıyla bir görüşme yaparak sokağı kapattı. Sokak çıkışlara serbest olurken girişlere izin verilmedi. Ancak alkolün tavan yaptığı saatlerde sarılmalar, maske çıkarmalar, öpücükler, sanki gençler koronayı hiç duymamış gibiydi.

Gent polisi caddede devriye gezdi ve ağız maskesi yükümlülüğünü katı bir şekilde uyguladı. Polis, 12: 30’dan sonra başka içecek servisi yapılmayacağını açıkça belirtmek için tüm kafeleri ziyaret etti.

Bugün şehir yönetiminin, polis ve kafe sahipleriyle bir araya gelerek izlenecek yol ve alınacak tedbirlerle ilgili bir görüşme ve değerlendirme toplantısı yapması bekleniyor.

Reklamlar

Yeminli Tercüman GentDemirel İnsaatSIM-PIZZABAKKERIJFERAHPALA-TURIZM
YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN