• Döviz Bilgileri Güncelleniyor..
  • Bugün Görüntülenme: 1842
  • Dünkü Görüntülenme: 4032
  • Toplam Görüntülenme: 7624779

Gent Belediye Meclisi’nde Kısa Kot Pantolon Anlaşmazlığı?

25 Haziran 2019
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
576 defa okundu.
Gent Belediye Meclisi’nde Kısa Kot Pantolon Anlaşmazlığı?

Belçika’nın Gent belediye meclisi yaz tatiline girmeden önce gündemine taşıdığı konuları görüşmek için bir araya geldiği meclis toplantısın da, kısa kot pantolon anlaşmazlığı yaşandı.

Gent Bld. Meclis Başkanı Zeneb Bensafia’nın yerine dün akşam Gent Belediye Meclisine başkanlık yapan Christophe Peeters (Open Vld), Gent meclis görüşmelerine kısa kot pantolonla gelen Manuel Mujica Gonzalez (Open VLD) ve Bert Misplon’a (Groen), bir uyarıda bulunarak, “size oy veren seçmenlerinize ve Gent halkına saygı duymalısınız. Sahil de değiliz” diyerek, kısa kot pantolonla meclis toplantısına gelen meclis üyelerine uyarıda bulundu.

Manuel Gonzalez, gündem yaratan kısa kot pantolonla meclis toplantısına gelmesi ile ilgili, havanın çok sıcak olduğunu ve toplantı saatine kadar şehir merkezinde olduğunu, buradan toplantıya gelerek katıldığını söyledi. Gonzalez, “bu durum belediye meclisini rahatsız ettiyse özür dilemek istiyorum. Bir daha asla yapmayacağım” sözlerine yer verdi.

Yaşanan durum üzerine Flaman Kentler ve Belediyeler Birliği (VVSG), belediye meclis üyelerinin giyim ve kuşamları ile ilgili bir yönetmeliğin olup olmadığı konusunda kesin bir bilgi olmadığını, fakat Belediye meclisinin kıyafet yönetmeliğini içeren düzenlemenin meclis üyelerinin yetki alanında olduğunu açıkladı.

Belemtürk haber Merkezi
Cihan Çöl

REKLAM ALANI

PALA TURİZİM GÜVENCESİ İLE UÇUN

ADEM BABA

DESİNG REKLAM AFİŞİ

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN