FİLENİN SULTANLARI ANVERS KONSOLOSLUĞUNDA KAHVALTI PROGRAMINA KATILDI ( GÖRÜNTÜLÜ )

6 Eylül 2015
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
1237 defa okundu. defa okundu.
FİLENİN SULTANLARI ANVERS KONSOLOSLUĞUNDA KAHVALTI PROGRAMINA KATILDI  ( GÖRÜNTÜLÜ )

Türkiye A Milli Bayan Voleybol Takımı 2015 CEV Bayanlar Dela Avrupa Şampiyonası karşılaşmaları için geldiği Belçika’da, T.C. Anvers Konsolosluğunun düzenlediği kahvaltı programına katıldı.

5 Eylül 2015 Cumartesi günü  saat 10:00 ‘da T.C. Anvers Başkonsolosluğu konut bahçesinde düzenlenen kahvaltı programında, T.C.Anvers Başkonsolosu Mustafa Kemalettin Eruygur ve eşi Özlem Eruygur hanımefendi etkinliğe  ev sahipliği yaptılar. Kahvaltı programında  filenin sultanları büyük ilgi gördü.

26 Eylül – 4 Ekim tarihleri arasında Belçika ve Hollanda’da düzenlenecek Avrupa Bayanlar Valeybol Şampiyonası için Belçika’ya gelen filenin sultanlarına bir teşekkür konuşması yapan T.C. Anvers Başkonsolosu Mustafa Kemalettin Eruygur, şunları söyledi:

‘’Sizleri  ve özellikle genç kızlarımızı burada görmekten büyük mutluluk duyuyoruz. Bu etkinlik birkaç açıdan çok önemli, bayan valeybol tamımız sıradan bir takım değil. Uzun yıllardır büyük başarılar elde ediyor’’ dedi.

( T.C. Anvers Başkonsolosu Mustafa Kemalettin Eruygur’un konuşmasını geniş olarak haber videomuzda izleyebilirsiniz.)

Türkiye Voleybol Federasyonu Başkanı Vekili Mustafa Ekşi’de yaptığı konuşmasında bizim milli takımımız aslında Türkiye kadınını temsil eden bir yapıya sahip diyerek, inşallah sizlerin desteğiyle takımımız çok iyi bir derece alacak buna inanıyoruz konuşmasını yaptı.

Brüksel Başkonsolosu Ali Barış  Ulusoy ise, Filenin sultanlarına hoş geldiniz diyerek, sizleri burada görmek bizim için büyük mutluluk, sizleri burada desteklemekten büyük mutluluk duyacağız açıklamasını yaptı.

Anvers Başkonsolosluğunun organize ettiği ettiği etkinlik sonunda, Türkiye Voleybol Federasyonu Başkan Vekili Mustafa Ekşi, Anvers Başkonsolosu Mustafa Kemalettin Eruygur ve Brüksel Başkonsolosu Ali Barış  Ulusoy’a birer teşekkür plaketi takdim etti.

Etkinliğe Türkiye Cumhuriyeti Brüksel Başkonsolosu Ali Barış Ulusoy, Türkiye Voleybol Federasyonu Başkanı Vekili Mustafa Ekşi’nin yanı sıra, Anvers Konsolosluğuna yeni atanan muavin konsolos Tuba Uzel, milletvekili Güler Turan, Houthalen bld.bşk.yrd. Mustafa Aytar, Türk Dernekler Birliği Bşk. Hikmet Çelik, sivil toplum örgütleri,,öğretmenler, aileler ve BERK Eğitim Gönüllüleri Derneği Başkanı aynı zamanda Belemtürk köşe yazarı olan Zülbiye Ayaz katıldılar.

HABER VİDEO

HABER FOTOĞRAFLARI

KONS-16 KONS-17 KONS-19 KONS-20 KONS-21 KONS-22 kons-23 KONS-24 KONS-25 KONS-26 KONS-1 KONS-2 KONS-3 KONS-4 KONS-5 kons-6 KONS-7 KONS-8 KONS-9 KONS-10 KONS-11 KONS-12 KONS-14 KONS-15

KONS-27 KONS-28 KONS-29 KONS-30 KONS-31 KONS-32 KONS-33 KONS-34 KONS-35 KONS-36 KONS-37 KONS-38 KONS-39 KONS-40 KONS-41

 

Reklamlar

Yeminli Tercüman GentDemirel İnsaatSIM-PIZZABAKKERIJFERAHPALA-TURIZM
YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN