• Dolar Alış / Satış: 5.881 / 5.891
  • Euro Alış / Satış: 6.526 / 6.537
  • Bugün Görüntülenme: 3152
  • Dünkü Görüntülenme: 3112
  • Toplam Görüntülenme: 6925083

EMİRDAĞLI YARDIMSEVER GURBETÇİDEN EĞİTİME BÜYÜK DESTEK

7 Temmuz 2019
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
605 defa okundu.
EMİRDAĞLI YARDIMSEVER GURBETÇİDEN EĞİTİME BÜYÜK DESTEK

Bundan 44 yıl önce gittiği Avrupa’da gurbetçi olarak çalışan 60 yaşındaki Emirdağlı yardımsever gurbetçi Şahinde Şahin, eşinin adını taşıyan bir anaokulu yaptıracak.

Avrupa’da gurbetçi olarak çalışan 60 yaşındaki Emirdağlı gurbetçi Şahinde Şahin, eşinin adını taşıyan bir anaokulu yaptıracak.

Geçtiğimiz Afyonkarahisar İl Genel Meclis Toplantısında Emirdağlı Gurbetçi Şahinde Şahin’in eşinin adını taşıyacağı 5 derslikli Anaokulu yaptırması oy birliğiyle kabul edilmişti.

Emirdağlı hayırsever gurbetçi Şahinde Şahin ve oğlu Veysel Karani Şahin, İl Genel Meclis Başkanı Burhanettin Çoban’ı ziyaret etti.

Emirdağlı hayırsever hanım Şahinde Şahin’in 800 bin TL okul yapım şartlı bağışta bulunduğunu belirten İGM Başkanı Burhanettin Çoban ilin Emirdağ ilçesinde ki vatandaşların yurt dışına gidip güzel kazanımlar elde etmeleri yönünde şanslı olduğuna dikkat çekti.

Elde edilen kazanımların hayır ve yardıma dönüşmesinin daha da anlamlı olduğunu belirten Çoban, “Emirdağlı gurbetçilerimizde vatan ve yurt sevgisi, toprak sevgisi gerçekten çok yüksek düzeyde olan insanlar. Gurbetçilerimizin sadece Emirdağ’a değil Afyonumuzun ve ülkemizin her yerine katkıları, yardımları çok büyüktür.” Sözlerine yer verdi.

REKLAM ALANI

PALA TURİZİM GÜVENCESİ İLE UÇUN

Us. Mode Gent

DESİNG REKLAM AFİŞİ

ADEM BABA

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN