• Döviz Bilgileri Güncelleniyor..
  • Bugün Görüntülenme: 3456
  • Dünkü Görüntülenme: 4630
  • Toplam Görüntülenme: 8165375

Emir Kır, Saint-Josse yönetiminden güven oyu aldı

21 Ocak 2020
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
642 defa okundu.
Emir Kır, Saint-Josse yönetiminden güven oyu aldı

Aralık ayı başlarında, Türkiye Belediyeler Birliği Dış İlişkiler Müdürlüğü’nün inisiyatifi ile Avrupa Parlamentosu’nu ziyaret eden 6 il belediye başkanından oluşan heyetin içinde yer alan 2 MHP’li belediye başkanı ile görüştüğü  gerekçesiyle üyesi olduğu Sosyalis Parti PS’den skandal bir kararla ihraç edilen Federal milletvekili ve Saint-Josse belediye başkanı Emir Kır’ güven tazelemek için olağanüstü toplantı çağrısıyla Pazartesi akşamı toplanan teşklatından tam destek aldı.

Emir Kır’ın başkalığını yaptığı Saint-Josse belediye teşkilatının aldığı bu karar, aynı zamanda Sosyalist Parti disiplin kurulunun Emir Kır hakkında aldığı kararı net bir şekilde kabul etmediklerini göstermiş oldular.

Saint-Josse belediye teşkilatı Emir Kır için güven tazeledikten sonra toplu bir fotoğraf paylaşarak  başkan Emir Kır’a  sadakatlerini net bir şekide ortaya koydular. 68 kurul üyesi Emir KIR’a  güvenoyu verirken, 1 kurul üyesi red oyu kullandı.

Belçikalı Türkler tarafından nasıl bir duruş gösterecekleri merakla beklenen Sosyalis Parti Brükssel Bölge milletvekilleri Hasan Koyuncu, Şevket Temiz ve İbrahim Dönmez, Sosyalist Partili arkadaşlarıyla toplu bir fotoğraf paylaşarak partideki görev ve çalışmalara devam edecekleri mesajını verdiler.

Reklamlar

Yeminli Tercüman GentDemirel İnsaatSIM-PIZZABAKKERIJFERAHPALA-TURIZM
YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN