• Döviz Bilgileri Güncelleniyor..
  • Bugün Görüntülenme: 1588
  • Dünkü Görüntülenme: 5484
  • Toplam Görüntülenme: 7870351

Bu kez yüzünün güzelliğini değil, kalbinin güzelliğini gösterdi

21 Mayıs 2020
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
542 defa okundu.
Bu kez yüzünün güzelliğini değil, kalbinin güzelliğini gösterdi

Belçika Cihan Çöl (Belemtürk) Belçika ve diğer Avrupa ülkelerinde düzenlenen güzellik yarışmalarında aldığı derecelerden sonra dünyaca ünlü yarışmalarda da yer alan aslen Emirdağlı olan Sultan Poyraz, koronavirüs salgını nedeniyle bu kez huzur evlerine yaptığı maske yardımı ile Belçika medyasında gündem oldu.

Çin’de ortaya çıkarak küresel bir salgına dönüşen ve Belçika’da salgının başlangıcından bu yana, an itibari ile hayatını kaybeden 9 bin 186 kişinin yarısından fazlası huzurevlerinde yaşamını kaybetti.

Ülke genelinde ve özellikle huzurevlerinde yaşanan maske ihtiyacı zaman içinde biraz giderilsede hala ihtiyaç duyulduğu gerçeğini değiştirmedi.

Güzellik yarışmalarında aldığı derecelerle Avrupa’da yaşayan Türk vatandaşlarının göğsünü kabartan Sultan Poyraz, bu kez yüzünün değil, kalbinin güzelliği ile Brüksel’de huzurevlerine yaptığı maske yardımı ile takdir topladı.

Poyraz, “bu salgın döneminde kendi vatandaşlarımıza olduğu kadar bu ülkeye ve bu ülke vatandaşlarına da sorumluluğumuz var. Koronanın kol gezdiği bir süreçte, salgından en çok etkilenen huzurevi sakinlerine maske yardımı yapmaya karar verdim. Bunun diğer gençlere de örnek olmasını diliyorum.” sözlerine yer verdi.

Reklamlar

Yeminli Tercüman GentDemirel İnsaatSIM-PIZZABAKKERIJFERAHPALA-TURIZM
YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN