BU DA MI? YALAN VELİ YÜKSEL !!!!

23 Mayıs 2019
1 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
5618 defa okundu. defa okundu.
BU DA MI? YALAN VELİ YÜKSEL !!!!

10 yıl üyesi olduğu (CD&V) Hristiyan Demokratlar partisinden istifa ederek, bir süre önce Open Vld partisine geçen Veli Yüksel’in FETÖ Terör örgütü ile ilişkisini gösteren bir fotoğrafı daha ortaya çıktı.

251 Vatandaşımızın şehit olduğu 15 Temmuz hain darbe girişiminin bir kaç gün sonrası, Türkiye ve T.C. hükümetini değersizleştirme adına yayınları ile bilinen Zaman Gazetesi Editörü Mete Öztürk ile Belçika televizyonunda aynı programda yer alan Veli Yüksel, Türkiye Devletine ve Fetö terör örgütüne aynı eşit mesafede olduğunu söylemişti. Veli Yüksel’in bu söylediklerini destekleyen bir fotoğrafı ortaya çıktı. Fetö Terör Örgütüne bağlı “Lucerna College” okulunun açılışına onur konuğu ve konuşmacı olarak katıldığı iddia edilen Veli Yüksel’in bu fotoğrafın dan sonra “BU DA MI? YALAN Veli Yüksel “ sorusunu Belemtürk’ün okuyucuları adına biz soruyoruz.”

Yüksel, görev süresi boyunca bir çok Türkiye karşıtı duruşuyla Belçika’da yaşayan Türkleri şaşırttı. “Ermeni Yasa Tasarısına EVET oyu kullanarak ihanetin başka bir boyutuna imza atan Yüksel, ardından Türkiye Avrupa’ Birliği’ne girmesin diye, Türkiye’ye karşı oy kullandı. “BU DA MI? YALAN”

Veli Yüksel, 18 Ekim 2018 Pazar günü gerçekleştirilen belediye meclisi seçimlerinde kapatılan şehir içi kınipler ile Türk vatandaşlarının çoğunlukta yaşadağı Wondelgen sokağı ve Bevrijdingslaan sokağının çikf taraflı trafiğe açılacağı sözünü vermişti.

Veli Yüksel, önceki döneme göre büyük oy kaybı yaşayarak at kılı farkıyla seçildi. Yani güçlü bir güven tazeleyemedi. Belemtürk’ü her defasında tetikçilik yapmakla suçlayarak kendini ve günü kurtarmaya çalışan Veli Yüksel’e büyük harflerle soruyoruz. BU DA MI? YALAN!

Hava puslu olunca çakallar meydanı kendilerinin sanırmış. Yazdıklarımızın doğruluğunu bile bile, Veli Yüksel’in yanlışlarına ortak olan sözüm onlara sosyal medya da devlet ve hükümet seviciliği yaparak şirin görünenleri de biliyoruz.

Geçen hafta Fetö terör örgütü yandaşlarının Ledebergplein de düzenlediği iftar programına katılacak siyasetçilere mesaj atıp, Belemtürk’ün objektiflerine takılmayın uyarısı yazarak siyasetçileri oradan uzaklaştıran o vatansever gibi görünen klavye silahşörlerine de sıra gelecek.

Sizede soruyoruz..

BU DA MI? YALAN BEYLER!!!

Reklamlar

Yeminli Tercüman GentDemirel İnsaatSIM-PIZZABAKKERIJFERAHPALA-TURIZM
YORUMLAR 1 Yorum Yapıldı.
  • Resim konusunda aynı fikirde olmasamda darbe sonrası söyledikleri için size katılıyor ve bende "BU DA MI YALAN!?" diye soruyorum. Arkadaşlar, yalan diyin, iftira diyin...hadi diyemiyosunuz. "Seçime iki gün kala bunlar söylenir mi" nedir yaw? Böyle bir savunma şekli olabilir mi!? Kimse kusura bakmasın...hadi resim eski falan. O yıllarda kimse Fethullah Gülen in şerefsiz olduğunu bilmiyordu. Tıpkı Hakan Şükür şerefsizini ifşa olmadan önce kahraman zanettiğimiz gibi. Ama darbeden hemen sonra söyledikleri yenilir yutulur cinsten değildi. Seçilmiş bir hükümetle bir terör örgütüne aynı mesafedeyim demek onu Fetocu yapmasada oy kaybetme kaygısı ile fetö ye bile şirin davranmaya çalışmıştır ki buda karakterini ortaya koymuştur.
    25 Mayıs 2019 07:47

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN