Brüksel’de Sky Live Media Group gazeteciler gününde 3. yıldönümünü kutladı.

11 Ocak 2021
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
327 defa okundu. defa okundu.
Brüksel’de Sky Live Media Group gazeteciler gününde 3. yıldönümünü kutladı.

Belemtürk Haber Merkezi- Merkezi başkent Brüksel’deki Avenue Princesse Elisabeth 75, Schaerbeek adresinde yer alan Sky Live Media Group, 10 Ocak gazeteciler gününde kuruluşunun 3. yıl dönümü ve yeni yönetim oluşumunu tanıtmak için, Pandemi kuralları içerisinde az katılımlı bir resepsiyon düzenledi.

Açılış konuşmasını Sky Live Media Group Genel Koordinatörü Gürsel Kum’un yaptığı programda, Kum, ” Sky Live Media Group’un kuruluşunun 3. yılı ve ’10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’ nedeniyle tüm çalışan ekibimizin ve gazetecilerimizin gününü kutluyorum.”diyerek, sözlerine şöyle devam etti” Bizler SKY LİVE olarak hem çeşit olarak, hem programcı olarak bu üç yıl zarfında bayağı yol katettik. Her geçen günde hem teknik altyapımızı, hem de Türkiye başta olmak üzere Avrupa’nın değişik yerlerinde de oluşturduğumuz haber ağları ile çalışmalarımıza devam ediyoruz. Amatörce başladığımız çalışmaların, her geçen gün profesyonelliğe yönelik eğilimin artmasında yeni arkadaşlarımızın ve teknik elemanlarımızın şüphesiz katkıları büyük olmakta. ileriye yönelik acele etmeden başarılı bir şekilde adı adım ilerlemekteyiz.Tüm bu çalışmalarımızda patronumuz Sayın Saffet Han beyin büyük sabrı ve katkıları küçümsenemez. Bizlere her anlamda destek olduğu için şahsım ve Sky Live Media Group ailesi adına çok teşekkür ederiz.

SAFFET HAN ” Hedefimiz uydudan da İzlenebilir olmak”

Sky Live kurucusu ve Yönetim Kurulu Başkanı Saffet Han, Tüm gazetecilerin, 10 Ocak gazeteciler gününü kutlayarak başladığı sözlerinin devamında, Sky Live Media Group’un 3. yıldönümünde yaşadığı gururu dile getirerek emeği geçen herkese teşekkür etti.
Yönetim Kurulu Başkanı Saffet Han ” kültürel ve iletişim anlamında toplumumuzun haber alma ve edinme hakkına nasıl katkıda bulunabiliriz diye 3 yıl önce bu çalışmaları başlattım. Amacım iletişim alanındaki gençlere imkan sunmak, basın alanında kurumsallaşarak dah iyi hizmetler sunmaktı. Bu amaçla yola çıktık. Her anlamda kurumsallaşmanın toplumumuzun önünü açacağını çok iyi biliyoruz. IP üzerinden televizyon ve radyo yayıncılığımızla beraber, yazılı basın anlamında da dergi vs. çalışmaları hedeflemekteyiz. Medya’nın tüm organlarıyla Belçika Türk Toplumu başta olmak üzere, tüm toplumlara medya hizmeti vermeyi amaçlamaktayız. En büyük hedefimiz, nasip olursa 2022’ yılı sonuna kadar Türksat uydusundan yayın yaparak Belçika, Dünya ve Türkiye gündemini takipçilerimizin evlerine taşımaktır. Bu yolda bizimle yürüyen ve çalışan tüm arkadaşlarımıza çok teşekkür ediyoruz.” dedi.
Yapılan konuşmaların ardından sırayla, Sky Live reji ve montaj gurubundan Görkem Han,Yiğit Han ve Reyhan Yavuz’a, Yönetim Kurulu Başkanı Saffet Han tarafından başarı ve teşekkür plaketleri verildi.
Daha sonra,
Sky Live Tv program yapımcıları Meral Başkurt, Murat Sodan, Osman Ballı, Betül Yiğit, Cennet Taşlıdere, İsmail Bataklı, Kamil Sayın, Cemile Dikçi ve , Sky Live teknik sorumlusu Halil Çelik’e teşekkür plaketleri takdim edildi.

Program, koronavirüs dedbirleri kapmsamında yapılan aparatif yiyecek ve içeceklerin ardından son buldu.

HABER FOTOĞRAFLARI

Reklamlar

Yeminli Tercüman GentDemirel İnsaatSIM-PIZZABAKKERIJFERAHPALA-TURIZM
YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN