• Döviz Bilgileri Güncelleniyor..
  • Bugün Görüntülenme: 5150
  • Dünkü Görüntülenme: 4994
  • Toplam Görüntülenme: 7633081

Brüksel’de koronavürüsten bir Türk vatandaşımız hayatını kaybetti.

26 Mart 2020
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
1910 defa okundu.
Brüksel’de koronavürüsten bir Türk vatandaşımız hayatını kaybetti.

Belçika Cihan Çöl (Belemtürk) Dünyayı etkisi altına alan koronavirüs salgını nedeniyle Belçika’da yaşamını yitiren Türk sayısı bu sabah itibarıyle 5’e yükseldi.

Afyonkarahisar ilinin Emirdağ ilçesine bağlı Gömü beldesi nufusuna kayıtlı 1948 doğumlu Şakir Gönen, bu sabah koronavirüs enfeksiyonuna bağlı rahatsızlık nedeniyle Brüksel’de yaşamını kaybetti.

Alınan bilgilere göre, koronavirüs enfeksiyonundan bu sabah hayatını kaybettiği belirlenen Şakir Gönen’in eşi ve oğlu kontrol amaçlı hastane de tedavi altına alındılar.

Brüksel Saint-Josse belediye sınırları içinde ikamet eden Şakir Gönen’in koronavirüs enfeksiyonu nedeniyle yaşamını kaybettiğini doğrulayan Başkan Emir KIR, “Hepimizin yakından tanıdIğı Şakir Gönen abimiz, örnek bir insan ve iyi bir babadır. Acımız çok büyük, çok üzgünüz. Kendisine Allah’tan rahmet aile yakınlarına başsağlığı diliyorum. Ayrıca bütün hastalarımıza da acil şifalar diliyorum. Buradan herkesin dikkatli olması için tekrar çağrı yapıyorum. Lütfen zorunlu olmadıkça evlerimizden dışarıya çıkmayalım. Olayın ciddiyetini anlamak için daha çok vatandaşımızın ölmesini beklemeyelim. Bu haber inşallah vatandaşlarımızın gözünü açmasına vesile olur” sözlerine yer vererek, vatandaşları alınan önlemler konusunda uyardı.

Belemtürk olarak yaşamını kaybeden Şakir Gönen’e Allah’tan rahmet tüm aile yakınlarına başsağlığı diliyor, acılarını yürekten paylaşıyoruz.

REKLAM ALANI

Fatma Betül Gürbulak

SİM PİZZA GENT

PALA TURİZİM GÜVENCESİ İLE UÇUN

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN