• Döviz Bilgileri Güncelleniyor..
  • Bugün Görüntülenme: 1908
  • Dünkü Görüntülenme: 3666
  • Toplam Görüntülenme: 7857921

Bıçaklı saldırıda yaşamını yitiren Mehmet Özkaraman’ın cenaze namazı kılındı.

8 Kasım 2019
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
1470 defa okundu.
Bıçaklı saldırıda yaşamını yitiren Mehmet Özkaraman’ın cenaze namazı kılındı.

Belçika’nın Anvers şehri Brederodestraat’ta 6 Kasım 2019 çarşamba günü kendine ait terzi atölyesinde uğradığı bıçaklı saldırı sonrası yaşamını yitiren Gaziantep nufusuna kayıtlı 54 yaşındaki Mehmet Özkaraman’ın cenazesi, yapılan otopsi sonrası ailesine teslim edilerek bugün cenaze namazı kılındı.

Anvers şehrinde Diyanete bağlı Mehmet Akif Camii’nde Cuma namazına mütaakip kılınan cenaze namazına yoğun bir katılım oldu.
Mehmet Özkaraman’ın kardeşi Tekin Karaman’ın ve yakın akrabalarının hazır bulunduğu caneze namazında vatandaşlardan helallik alındı ve cenaze yakınları taziyeleri kabul etti.

T.C. Anvers Başkonsolosluğu adına cenazeye katılan yardımcı Konsolos Mete Gönül, Mehmet Özkaraman’ın ölümünden duyduğu üzüntüyü Belemtürk ile paylaşarak, cenazenin bu akşam Almanya’nın Düsseldorf havalimanından memleketi olan Gaziantep şehrine taşınağı bilgisini paylaştı.

Bıçaklı saldırıda yaşamını yitiren Mehmet Özkaraman’ın oğlu Abdulkadir Özkaraman özel Facabook hesabından yaptığı paylaşımda, babası Mehmet Özkaraman’ın yarın (Cumartesi) öğle namazına mütakip Gaziantep Nizip ilçesine bağlı Gökçeli (Kürep) köyünde toprağa verileceğini paylaştı ve herhangi bir değişiklik olması durumunda tekrar bilgi paylaşımı yapacağını duyurdu.

Belemtürk olarak bizlerinde yakından tanıdığı Mehmet Özkaraman’a Allahtan rahmet, başta tüm yakınları olmak üzere, dost ve arkadaşlarına başsağlığı diliyoruz.

Reklamlar

Yeminli Tercüman GentDemirel İnsaatSIM-PIZZABAKKERIJFERAHPALA-TURIZM
YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN