• Dolar Alış / Satış: 5.54 / 5.55
  • Euro Alış / Satış: 6.141 / 6.152
  • Bugün Görüntülenme: 525
  • Dünkü Görüntülenme: 1831
  • Toplam Görüntülenme: 6191766

BELÇİKA’DA İLK ELEKTRİKLİ SCOOTER KAZASI CAN ALDI!

14 Mayıs 2019
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
515 defa okundu.
BELÇİKA’DA  İLK  ELEKTRİKLİ  SCOOTER  KAZASI CAN ALDI!

Belçika’nın başkenti Brüksel’de 41 yaşındaki bir vatandaş, elektirkle çalışan scooter’dan düşerek hayatını kaybettiği bildirildi.

Vrt NWS’ta yer alan habere göre, geçtiğimiz ay gerçekleşen ölümlü elektrikli scooter kazasının deyatları henüz yeni ortaya çıktı.

Gemtiğimiz ay 16 nisan da gerçekleşen olayda 41 yaşındaki scooter kullanıcısı düşerek ağır şekilde yaralandı, hastaneye kaldırılan yaralı, yapılan tüm müdahelelere ragmen yaşamını kaybetti.

Kaza ile ilgili acil soruşturma ve araştırma başlatan savcılık, adamın kaza yaptığı sokak kameralarını inceleyerek, adamın elektrikli scooter’dan düşerek ağır yaralandığını ve kaldırıldığı hastanede hayatını kaybettiğini açıkladı.

Yaşanan ölümlü kaza sonrası açıklama yapan Brüksel bölgesindeki doktorlar, elektrikli scooter kullanımı sırasında yaşanan kazalar nedeniyle kafa travması ve düşmeye bağlı kırık vakalarının artışına dikkat çekildi.

Ayrıca, elektrikli scooter kullanmak için Brüksel altyapısının uygun olmadığı belirtilen açıklamada, hastane yetkilileri vatandaşların kask kullanmalarını tavsiye ederek, bu tedbir uygulasıyla yaralanmaların azalacağına dikkat çekildi.

Haber Merkezi

REKLAM ALANI

Seçim banner

Cengiz Çetinkaya

PALA TURİZİM GÜVENCESİ İLE UÇUN

ADEM BABA

DESİNG REKLAM AFİŞİ

018-

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN