• Bugün Görüntülenme: 1154
  • Dünkü Görüntülenme: 2954
  • Toplam Görüntülenme: 9887732

Belçika Kriz Merkezi ‘internetten alışveriş’ yapmaya çağırıyor

30 Kasım 2020
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
588 defa okundu. defa okundu.
Belçika  Kriz Merkezi ‘internetten alışveriş’ yapmaya çağırıyor

Belemtürk Haber Merkezi – Belçika Kriz Merkezi, yarın ülke genelinde alışveriş mağazaların yeniden açılması öncesinde, insanları Noel alışverişini olabildiğince çevrimiçi olarak internetten yapmaları konusunda çağrıda bulundu.

Kriz Merkezi sözcüsü Yves Stevens, konuyla ilgili yaptığı çağrıda, “İnsanların dışarı çıkıp alışveriş yapma ihtiyacı hissettiğini anlıyoruz, ancak henüz alışveriş caddelerinde bir araya gelmeyi göze alamıyoruz. Aralık ayı geleneksel olarak alışveriş ceddelerinin en yoğun ve en kalabalık yaşandığı aydır. Koronavirüsün sert bir şekilde yüzünü gösterdiği bu dönemlerde internetten alışvriş yapmanın daha güvenli olduğunu düşünüyoruz” ifadelerine yer verdi.

Sözcü Stevens, bugün düzenlediği basın toplantısında, “Mağazalar yarından itibaren yeniden açılacak olsada, çevrimiçi alışveriş güvenli bir alternatif alışverişi olmaya devam etmektedir, bu çağrım kesinlikle dikkate alınmalıdır. Bu kolektif bir sorumluluktur” dedi.

Stevens, “2021’e gerçekten umutlu bir şekilde başlamak istiyorsak, virüse geri dönme şansı vermemeliyiz” dedi. “Doğru yoldayız, ancak her şeyden önce sabrımızı kaybetmemeliyiz.”

Reklamlar

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN