• Döviz Bilgileri Güncelleniyor..
  • Bugün Görüntülenme: 894
  • Dünkü Görüntülenme: 2362
  • Toplam Görüntülenme: 7130665

Belçika Hayvan Hakları Örgütü Yazın Sıcak Havalarda Hayvan Taşımacılığının Yasaklanmasını İstiyor

26 Temmuz 2019
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
458 defa okundu.
Belçika Hayvan Hakları Örgütü Yazın Sıcak Havalarda Hayvan Taşımacılığının Yasaklanmasını İstiyor

Belçika basınında yer alan habere göre, Hayvan Hakları temsilcileri yaz günlerinde özellikle aşırı sıcak havalarda canlı hayvan taşımacılığının yasaklanması için hükümetin harekete geçmesini istiyor.

Çarşamba günü öğleden sonra Hayvan Hakları Örgütü, Zeledeki Porc Meat mezbahanesine boşaltılan hayvanları filme alarak, kamyonda sıcaktan dolayı ölen domuzların boşaltma platformunun altına rastgele atıldıklarını görüntüledi.

Son yılların en sıcak günlerini yaşayan Belçika’da, canlı hayvan taşımacılığının devam ettiğine dikkat çeken Hayvan Hakları Örgütü, hükümetin hayvanların ısı taşıma planına göre nakliye kamyonlarıyla taşınmasını istiyor.

Belçika Hayvan Hakları Örgütü, domuzların doğal alanlarda ısı sorununu çamur banyoları yaparak çözdüklerini, nakliye kamyonlarında taşınan domuzların ısıya bağlı olarak sitresten dolayı öldüklerini, bu yüzden hükümetin sıcak yaz dönemlerinde canlı hayvan taşımacılığının yasaklamasını istiyor.

Hayvan Hakları temsilcileri çiftçilerin, taşımacıların ve mezbahane yetkililerinin sorumluluk almadıklarını iddia ederek, hayvanlara karşı suç işlemeye devam ettiklerini, bu cehenneme son vermek için hükümetin acil önlemler almasını talep ediyor.

REKLAM ALANI

PALA TURİZİM GÜVENCESİ İLE UÇUN

Us. Mode Gent

DESİNG REKLAM AFİŞİ

ADEM BABA

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN