• Döviz Bilgileri Güncelleniyor..
  • Bugün Görüntülenme: 1412
  • Dünkü Görüntülenme: 5484
  • Toplam Görüntülenme: 7870175

Belçika Türk Spor ve Kültür Federasyonu 19 Mayıs Atatürk Kupası Futbol Turnuvasının İptal Edildiğini Duyurdu

10 Mayıs 2020
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
378 defa okundu.
Belçika Türk Spor ve Kültür Federasyonu 19 Mayıs Atatürk Kupası Futbol Turnuvasının İptal Edildiğini Duyurdu

Belçika’nın Genk şehrinde her sene geleneksel olarak düzenlenen Belçika Türk Spor ve Kültür Federasyonu Atatürk Kupası Futbol Turnuvası koronavirüs tedbirleri nedeniyle bu sene yapılmayacağı duyuruldu.

Belçika Türk Spor ve Kültür Federasyonu As Başkanı Nedim Koçaslan, bir basın açıklaması yayınlayarak, bu sene normal şartlarda 25.cisi düzenlenecek olan Belçika Türk Spor ve Kültür Federasyonu ile Futbol Kulüpler Birliği’nin Atatürk anısına ortaklaşa organize ettiği geleneksel Atatürk Kupası Futbol Turnuvasının bu sene koronavirüs önlemleri nedeniyle düzenlenmeyeceğini duyurdu.

As Başkan Nedim Koçaslan, ” şartların oluşması durumunda gelecek yıl yeni bir heyecanla 19 Mayıs Atatürk Kupası Turnuvasında vatandaşlarımızla tekrar birlikte olmayı umuyoruz. Bu kapsamda Türk toplumuna Belçika’nın muhtelif şehirlerinde dönüşümlü olarak sosyal ve kültürel yaşamın canlanması için, vatandaşlarımızı bir araya getirerek sempozyumlar ve Futbol Turnuvası festival etkinliklerimiz devam edecek. Bu yıl koronavirüs nedeniyle Belçika Türk Spor ve Kültür Federasyonu yönetim kurulu’nun almış olduğu kararla “Atatürk Kupası” 19 Mayıs´da düzenlenmeyecektir” ifadelerine yer verdi.

Reklamlar

Yeminli Tercüman GentDemirel İnsaatSIM-PIZZABAKKERIJFERAHPALA-TURIZM
YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN