Başkan Serkan Koyuncu Emirdağ’da Doğalgaz Çalışmalarının Başladığını Duyurdu

28 Eylül 2019
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
1565 defa okundu. defa okundu.
Başkan Serkan Koyuncu Emirdağ’da Doğalgaz Çalışmalarının Başladığını Duyurdu

EMİRDAĞ – 2013 Yılından bu yana yılan hikayesine dönen Emirdağ ve Avrupa’da uzun süredir dilden dile konuşulan ve bir türlü başlatılamayan doğalgaz çalışmaları Emirdağ Belediye Başkanı Serkan Koyuncu yönetiminde başlatıldı.

Doğalgaz çalışmalarının başlaması hem Emirdağ’da hem de Belçika’da yaşayan Emirdağlı gurbetçiler arasında memnuniyet ve heyecan yarattı.
Yaklaşık beş senedir hayata geçirilmesi beklenen ve Emirdağ doğalgaz projesinin unutulduğu bir dönemde, seçildikten sonra ne yapacağı merakla beklenen çiçeği burnunda Emirdağ Belediye Başkanı Serkan Koyuncu, kısa zaman içinde yaptığı başarılı hizmetleri ile dikkatleri üzerine çekmeye devam ediyor.

Bir önceki Emirdağ belediye başkanı Uğur Serdar Kargın döneminde bir türlü hayata geçirilemeyen, Emirdağ Belediyesinin raflarında adeta üstü bir karış toz toplayan projenin, yeni Emirdağ Belediye Başkanı Serkan Koyuncu tarafından tozlu raflardan alınarak gün ışığına çıkarılıp doğalgaz çalışmalarının başlaması tüm Emirdağlılar arasında büyük memnuniyet yarattı.

Başkan Serkan Koyuncu, doğalgaz çalışmalarının en kısa zamanda tamamlanmasını hedeflediklerini belirterek, gecikmiş hizmetleri Emirdağımıza kazandırmak için çalışmaların artarak devam edeceğini açıkladı.

Reklamlar

UdayAv.Ercan TOKBAKKERIJ
YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN