• Bugün Görüntülenme: 1158
  • Dünkü Görüntülenme: 2954
  • Toplam Görüntülenme: 9887736

Anvers’te Üç Araba Daha Yandı

24 Mart 2019
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
1098 defa okundu. defa okundu.
Anvers’te Üç Araba Daha Yandı

Anvers’te sokakta yanmış üç araba daha bulundu. Bu kez olay kentin Hoboken semtindeki bir sokakta meydana geldi.

Araçların ateş almasına tam olarak neyin sebep olduğu hala belirsizliğini korurken Polis, “Arabaların kasten yakılıp yakılmadığını araştırıyoruz, ancak yanyana park edilmiş üç araçtan birinin, teknik bir arızadan alev alarak diğer iki arabaya da sıçramış olabileceği ihtimalini de göz ardı etmiyoruz.” şeklinde bir açıklama yaptı.

Yangının sebebi hala belirsiz olduğundan, polis caddeyi güvenlik şeridi oluşturarak teknik inceleme için kapattı.
Özellikle son günlerde Anvers Park Spoor Noord bölgesinde arabaların altına atılan el bombası kaynaklı araba yangınlarından sonra, akıllara yanan bu üç arabanın da aynı olaylarla bağlantılı olup olmadığı sorusu geliyor.

Anvers Yerel Polis Teşkilatından Wouter Bruyns, VRT News’e verdiği demeçte, “Hiçbir olasılığı göz ardı edemeyiz. Anvers’te yaşanan son olaylar göz önüne alındığında, oluşan belirsizliği ortadan kaldırmak istiyoruz. Bu yüzden inceleme yapmak üzere Federal Polis olay yerine çağrılarak, patlayıcılara duyarlı köpeklerle araştırma yapıldı. Hiç bir olasılığı şansa bırakmak istemiyoruz. Olayı aydınlatmak için elimizden geleni yapıyoruz” açıklamasında bulundu.

Haber Merkezi
Cihan Çöl

Reklamlar

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN