• Döviz Bilgileri Güncelleniyor..
  • Bugün Görüntülenme: 380
  • Dünkü Görüntülenme: 4290
  • Toplam Görüntülenme: 8538023

Anvers’te, borcu olan adamın kız arkadaşını kaçıran 4 kişi yakalandı

25 Ocak 2020
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
1074 defa okundu.
Anvers’te, borcu olan adamın  kız arkadaşını kaçıran 4 kişi yakalandı

Belçika medyasında yer alan  habere göre, Belçika’nın Anvers şehrinde hafta sonu 27 yaşındaki bir kadın, erkek arkadaşının borcu nedeniyle 4 kişi tarafından kaçırıldı.

Geçtiğimiz Perşembe günü, kız arkadaşının kaçırıldığını bildirmek için Anvers polis merkezine  başvurduğu yazılan haberde, genç adam kız arkadaşı kaçırılmadan bir gün önce, kendisinin bu 4 kişi tarafından bir minibüse  zorla bindirilerek, bir adrese götürüldüğünü,  bağlanarak dövüldüğünü ve zorla alıkonulduğunu anlattı.

Ellerini bağlayıp dövdükleri genç adamın Anvers Borgerhout bölgesinde yaşayan kız arkadaşını da alarak bir adreste zorla tutan 4 kişilik çete, kumar borcunu ödeyene kadar kız arkadaşını serbest bırakmayacaklarını söyleyerek, parayı bulması için genç adamı serbest bıraktılar. Genç adam Anvers polis bürosuna giderek suç duyurusunda bulundu.

Anvers ve Doğu Vlaanderen adli polisi ile Federal polisin özel operasyon ekipleri, önce 4 kişiyi adrese kadar takip ettikten sonra, ortak bir operasyonla yakalayarak,  27 yaşındaki kadını da kurtardı.

Haberde yer alan bilgilere göre, kadının yaşadıklarından psikolojik olarak etkilendiği fakat kendisine herhangi bir zarar verilmediği bildirilirken, yakalanan 4 kişiden 25-27 yaşlarındaki  iki kişinin Anvers, diğer  iki kişinin ise,  yine 25-27 yaşlarında,  Ekeren ve Hoboken’de oturdukları tespit edildi. Tutuklu 4 kişinin uyrukları ve kimlikleri hakkında herhangi bir bilgi verilmedi.

Yakalanan 4 kişinin zorla adam kaçırma, özgürlüğü kısıtlama ve tehdit suçlarından salı günü mahkemeye çıkarılacağı bildirildi.

Reklamlar

Yeminli Tercüman GentDemirel İnsaatSIM-PIZZABAKKERIJFERAHPALA-TURIZM
YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN