• Döviz Bilgileri Güncelleniyor..
  • Bugün Görüntülenme: 534
  • Dünkü Görüntülenme: 2560
  • Toplam Görüntülenme: 7346443

Anvers Başkonsolosu Korkut Tufan, BTSKF ile birlikte Hasan Çetinkaya’ya ziyaret gerçekleştirdi.

17 Ekim 2019
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
509 defa okundu.
Anvers Başkonsolosu Korkut Tufan, BTSKF ile birlikte Hasan Çetinkaya’ya ziyaret gerçekleştirdi.

Anvers Başkonsolosu Büyükelçi Korkut Tufan, Belçika Türk Spor ve Kültür Federasyonu Yönetim Kurulu ile birlikte Belçika 2’nci Lig ekiplerinden KVC Westerlo Futbol Kulübü Başkanı Hasan Çetinkaya’ya, bir ziyaret gerçekleştirdi.

Türkiye Cumhuriyeti Anvers Başkonsolosu Büyükelçi Korkut Tufan, Hasan Çetinkaya’yı çalışmalarından dolayı tebrik ederek, başarılarının devamını diledi ve üstlenmiş olduğu sorumlulukları daha da ileriye taşıması temennisinde bulundu.

KVC Westerlo Futbol Kulübü Başkanı Hasan Çetinkaya, Anvers Başkonsolosu Büyükelçi Korkut Tufan ve Belçika Türk Spor ve Kültür Federasyonu Yönetim Kurulu’nun birlikte kendisine gerçekleştirmiş oldukları ziyaretten dolayı memnuniyetini dile getirerek teşekkür etti.

Belçika Türk Spor ve Kültür Federasyonu Asbaşkanı Nedim Koçaslan, “Belçika’da üst düzeyde Türk Futbol takımlarının ve takım başkanlarının var olmasının gurur verici olduğunu söyleyerek, Hasan Çetinkaya’ya başarı dileklerini sundu.

Belçika Türk Spor ve Kültür Federasyonu Başkanı Ali Aydoğdu ise, “İdarecilerimizin bu güzel makamlarda ve mevkilerde olduklarını görmek bizleri onurlandırıyor.” sözlerine yer verdi.

Belçika Türk Spor ve Kültür Federasyonu Yönetim Kurulu, KVC Westerlo Futbol Kulübü Başkanı Hasan Çetinkaya’ya Belçika Türk Spor ve Kültür Federasyonunun bir plaketini sundu ve günün anısına toplu resimlerle ziyaret sonlandırıldı.

REKLAM ALANI

PALA TURİZİM GÜVENCESİ İLE UÇUN

DESİNG REKLAM AFİŞİ

ADEM BABA

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN