• Döviz Bilgileri Güncelleniyor..
  • Bugün Görüntülenme: 3450
  • Dünkü Görüntülenme: 4630
  • Toplam Görüntülenme: 8165369

Başkan Emir Kır Yine Hedef Tahtasında

16 Ekim 2019
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
1041 defa okundu.
Başkan Emir Kır Yine Hedef Tahtasında

Federal Milletvekili ve Saint-Josse Belediye Başkanı Emir Kır, bügün “La Capitale “ gazetesinin 1 ve 5. sayfasında yayınlanan, kendisini ve Saint-Josse belediyesini hedef alan yalan ve seviyesiz iftiralara tepki göstererek konuyla ilgili açıklamalarda bulundu.

Birinci olarak söz konusu bahsi geçen işçi hiçbir zaman, ne sürekli ne de geçici olarak Belediye Başkanının şöförlüğünü yapmıştır. Adı geçen kişinin görevi Kamu Temizliği bölümünde çöp toplama ve çöp kutularını boşaltmaktır. Bu hizmet bir çöp kamyonu vasıtasıyla yapılmaktadır..

İkinci olarak, Belediye, bu kişinin  belediyeye ait Volkswagen Golf marka bir araba kullandığı suçlamasını kesinlikle kabul etmiyor. Gerçekte Saint-Josse belediyesi envanterinde Volkswagen Golf marka bulunmamaktadır ve hiçbir zaman bu tip bir araba leasing yoluyla kesinlikle kiralanmamıştır.

Üçüncü olarak,  savcılık belediye memurunun devam eden bu soruşturması çerçevesinde herhangi bir açıklama yapmamıştır. 1380 sayılı kanun maddesine göre, bu tür açıklamalar kamu bakanlığı tarafından yapılır.

Dördüncü olarak, belediye memurunun hakkında bir soruşturma yapılması, onu suçlu yapmaz. Soruşturma ve yargılanma mahkumiyetle sonuçlanmadığı sürece, suçlanan kişi masum olarak kabul edilir.

İş arkadaşları arasında ve iş ortamında herhangi bir negatif etki yaratmamak için, Belediye personel amiri  bu kişiyi, soruşturma sonuçlanana kadar başka bir servise aktarmıştır.

Belediye Başkanı Emir Kır « Haksız olarak, onurumu ve dürüstlüğümü şüphe altında bırakmak amaçlı, belediyenin ve şahsımın imajına leke düşürmek isteyen bu sansasyonel haber girişimini şiddetle kınıyorum. » dedi.

Anahtar Kelime: ,

Reklamlar

Yeminli Tercüman GentDemirel İnsaatSIM-PIZZABAKKERIJFERAHPALA-TURIZM
YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN