• Döviz Bilgileri Güncelleniyor..
  • Bugün Görüntülenme: 2524
  • Dünkü Görüntülenme: 4546
  • Toplam Görüntülenme: 8344971

Almanya’da yaşayan 22 yaşındaki genç kız, Erasmus öğrencisi olarak gittiği Türkiye’de tecavüze uğradı!

28 Aralık 2016
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
2468 defa okundu.
Almanya’da yaşayan 22 yaşındaki genç kız, Erasmus öğrencisi olarak gittiği Türkiye’de tecavüze uğradı!

Almanya’da yaşayan 22 yaşındaki A.Ç. Erasmus öğrencisi olarak gittiği memleketi Türkiye’de, yolu kesilerek 4 metrelik duvardan cami avlusuna atıldı. Beli kırılan genç kızı sürükleyerek götürdüğü odunlukta tecavüz eden Moğolistan uyruklu şüpheli Tuvshınbayar E. (32) polis tarafından yakalandı.

Şüpheli adliyeye sevk edilirken, korkunç olayın güvenlik kamerası görüntüleri de ortaya çıktı. İstanbul’un göbeğinde yaşanan olaya sosyal medyada tepki yağarken, saldırganın Türkiye’ye turist olarak girdiği ve bir tekstil atölyesinde çalıştığı belirtildi.

Şişli, Meşrutiyet mahallesi, Dere sokak üzerinde meydana gelen olay polis kayıtlarına göre şöyle gelişti: Almanya’da okuyan ve öğrenci değişim programı Erasmus’la İstanbul’a gelen Türk vatandaşı A.Ç.(22) akşam arkadaşları ile gittiği bir kafetarya’dan saat 01.00 sıralarında ayrılarak kaldığı yurda doğru yürüyemeye başladı. 19 Mayıs mahallesinde kaldığı yurda doğru yürüyen A.Ç.’nin önü Osmanbey civarı önünde bir kişi tarafından kesildi. Saldırgan genç kızın önce cep telefonunu gasp etmeye çalıştı, ancak direnmesi üzerine onu yaklaşık 4 metrelik bir duvardan aşağı camii avlusuna attıktan sonra, sürükleyerek götürdüğü odunlukta tecavüz etti.
mogol
Şüpheli resminden hastanede tedavi gören A.Ç. tarafından teşhis edildiği öğrenildi. Poliste işlemleri tamamlanan şüpheli adliyeye sevk edildi. Öte yandan saldırı sonucu 4 metrelik duvardan düşme sonucu beli kırılan ve vücudunun çeşitli yerlerinden yaralar bulunan mağdur A.Ç. ise Almanya’dan gelen ailesi tarafından Almanya’ya geri götürüldüğü öğrenildi. A.Ç.’nin tedavisine Almanya’da devam edileceği öğrenildi.

Reklamlar

Yeminli Tercüman GentDemirel İnsaatSIM-PIZZABAKKERIJFERAHPALA-TURIZM
YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN