• Dolar Alış / Satış: 5.883 / 5.893
  • Euro Alış / Satış: 6.632 / 6.644
  • Bugün Görüntülenme: 475
  • Dünkü Görüntülenme: 1874
  • Toplam Görüntülenme: 6032578

Zele, Eyüp El Ensari Camii Genel Kurula Gitti. Mevcut Yönetim Tekrar Seçildi

6 Ocak 2019
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
388 defa okundu.
Zele, Eyüp El Ensari Camii Genel Kurula Gitti.  Mevcut Yönetim Tekrar Seçildi

Belçika´nın Flaman bölgesi yerleşim birimlerinden Zele’de, 2 yılda bir gerçekleştirilen Eyüp El Ensari Camii Genel Kurul seçimi, bugün camii lokalinde gerçekleştirildi.

Öğle namazından sonra saat 13.15’te Saygı duruşu ve istiklal marşımızın okunmasıyla başlayan genel kurul seçimi, Zeleli vatandaşların büyük katılımıyla gerçekleştirildi.

Zele Eyüp El Ensari Camii imamı Hasan Işıkkent’in Kuran-ı Kerim Tilaveti okumasının ardından, Başkan Zafer Temurşeker maliyet ve faaliyet raporlarını okudu. Oylamaya sunulan maliyet ve faaliyet raporları kabul edildikten sonra, Brüksel Diyanet Vakfı Genel Sekreteri ve aynı zamanda Gent büyük cami başkanı Metin Çakıcı, Bilgin Çelik, Paşa Aslan, Hacı Nuri Durmaz ve Zafer Temurşeker isimleri geçici divan kuruluna seçilerek seçime gidildi.

Yapılan genel kurul seçim sonrası başkan Zafer Temurşeker, hemen hemen mevcut yönetimiyle tekrar seçildi. Sadece eski yönetimden Bahattin Bulut ile Ali Başalan ayrılırken, bu isimlerin yerine Hacı Öztürk ve Hacıeli Sayın, yönetime giren yeni isimler oldular.

Zafer Temurşeker başkanlığında Zele Eyyüp-El Ensari Camii yönetimi şu isimlerden oluştu.

Emin Coşkun – Hikmet Ergün – Vedat Bulut – Ramazan Köroğlu – Mohamed Tabet – Okay Özel – Ömer Çınar – Erdal Ergün – Ahmet Türk – Ramazan Köroğlu – Murat Benli – Salih Aksoy – Hacı Öztürk ve Hacıeli Sayın.

REKLAM ALANI

ADEM BABA

DESİNG REKLAM AFİŞİ

018-

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN