ZAVENTEM HAVALİMANI’NDA PATLAMA SONRASI BIRAKILAN 7 BİN VALİZ SAHİPLERİNİ BEKLİYOR !

26 Mart 2016
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
1391 defa okundu. defa okundu.
ZAVENTEM HAVALİMANI’NDA PATLAMA SONRASI BIRAKILAN 7 BİN VALİZ SAHİPLERİNİ BEKLİYOR !

22 Mart 2016 Salı günü Brüksel Zaventem havalimanında meydana gelen 34 kişinin ölümü ve 230 kişinin yaralanmasıyla sonuçlanan bombalı saldırılarda ölen,yaralanan, panikle kaçan , valizlerini içeriye veren yaklaşık 7 bin yolcu valizi sahiplerini bekliyor.

Belemtürk olarak havalimanı yetkililerinden aldığımız bilgilere göre valizlerin, özel güvenlik kontrolünde ve Metak detector bölümünde kalan özel el çantaların, 4 gün içinde Zaventem havalimanı BRU CARGO bölümü 722 nolu adresten almaları gerekiyor.

PEKİ ÖLEN YADA YARALANAN YOLCULARIN VALİZLERİNİ YAKINLARI NASIL ALABİLECEK ?

Brüksel Zaventem havalimanı yetkilileri, ölen yada yaralıların valizlerini almak isteyen yakınlarının mutlaka ölen yada yaralanan kişiye ait kimlik belgesi fotokopisi yada vekaletname getirmeleri gerekiyor. Yada bagaj numaraları varsa ibraz etmeleri gerekiyor.

4 GÜN İÇİNDE ALINMAYAN VALİZLER NE OLACAK ?

Brüksel Zaventem havalimanı yetkilileri, 4 gün içinde alınmayan yolcu valiz ve eşyaların Brussels Airlines, Swissport, Turkishin Lost & Found ve Jet Air depolarına kaldırılacağı bilgisini verdi.

BRÜKSEL ZAVENTEM HAVA LİMANI NE ZAMAN HİZMETE AÇILIYOR ?

Belemtürk olarak “Zaventem havalimanı” Pazartesi uçuşlara açılacakmı? sorusuna ise, “bununla ilgili bir tarih vermemiz çok zor diyen yetkili, çalışmaların hızla devam ettiğini ve en kısa zamanda tadilat çalışmalarını tamamlayıp, uçuşlara en kısa zamanda başlamayı istiyoruz” açıklamasında bulundu.

HABER FOTOĞRAFLARI
RES-11

RES-1

RES-2

RES-3

RES-4

RES-5

RES-6

RES-7

RES-8

RES-9

Reklamlar

Yeminli Tercüman GentDemirel İnsaatSIM-PIZZABAKKERIJFERAHPALA-TURIZM
YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN