• Bugün Görüntülenme: 947
  • Dünkü Görüntülenme: 3523
  • Toplam Görüntülenme: 10494343

VZW MIZRAP YENİ SEZON BAĞLAMA KURSLARI BAŞLADI

28 Haziran 2015
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
3899 defa okundu. defa okundu.
VZW MIZRAP YENİ SEZON BAĞLAMA KURSLARI BAŞLADI

Belçika’nın Gent şehrinde faaliyetlerine devam eden vzw Mızrap, yeni bir projeyle çalışmalarına kaldığı yerden devam ediyor.

Belçika genelinde bir çok müzisyen yetiştiren Toplar,yakın bir zaman önce bağlama kurslarına vzw Mızrap olarak 10 yeni öğrencisiyle başladı. Bu kursları daha geniş bir alana taşımak istediklerini söyleyen Metin Toplar, Belemtürk’e şu açıklamalarda bulundu.

‘’ Aslında bu projeyi daha önce başlatmamız gerekiyordu. Yaz sezonu içerisinde herkes izine gitmeden önce şimdiden kursların başlamasını uygun gördük. Eylül ayında çok sıkı bir çalışma içinde olacağız. Başlangıç olarak 10 öğrencimize dersler vermeye başladık. Eylül ayından itibaren 2 yada 3 sınıf yapma ihtimalimiz var.

Müzik evrensel bir dil, genç çocuklara özellikle bir hobi olması açısından ve kişiliklerini kazanmaları açısından çok önemli bir hobi bence. Hayata bakış açıları çok değişecektir. Bu kursları vzw Mızrap olarak daha çok genişleterek, bağlama kurslarının yanında darbuka, gitar,keman, şan ve piyano kurslarımız başlayacak.’’ Dedi.

Bu kurslara katılmak isteyen genç çocuklar, Sluızeken 15 adresindeki vzw Mızrap’a giderek kurslar için kayıt yaptırabilirler. Yada Merve Toplar’ı telefonla arayarak randevu ve kayıt yaptırabilirler.

İRTİBAT :
Merve TOPLAR
TEL : 0487 55 12 84
HABER VİDEO :

HABER FOTOĞRAFLARI
RES-7

RES-1

RES-2

RES-3

RES-4

RES-5

RES-6

Reklamlar

UdayAv.Ercan TOKBAKKERIJ
YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN