• Döviz Bilgileri Güncelleniyor..
  • Bugün Görüntülenme: 2538
  • Dünkü Görüntülenme: 3826
  • Toplam Görüntülenme: 7267817

Türkiye Meclis Üyeleri Birliği’ne Seçilen İsimler Belli Oldu

6 Eylül 2019
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
433 defa okundu.
Türkiye Meclis Üyeleri Birliği’ne Seçilen İsimler Belli Oldu

Belçika Türk toplumunun ve Eskişehir’in çok yakından tanıdığı siyasetin güçlü ismi Sebahattin Tetik, Türkiye Meclis Üyeleri Birliği’ne seçildi ve aynı zamanda Emirdağlılar Vakfı tarafından Yurtdışında yaşayan gurbetçilerle ilişkiler sorumlusu olarak görevlendirildi.

ESKİŞEHİR – Türkiye Meclis Üyeleri Birliği’ne Eskişehir temsilcisi Sebahattin Tetik’in yanısara, Ankara Yeni Mahalle temsilcisi Hasan Ateşoğlu, Malatya Yeşilyurt ilçe temsilcisi Günnur Almasulu, Kocaeli Kandıra İlçe temsilcisi Gürkan Çakır ve Kütahya Tavşanlı ilçe temsilcisi Ercan Tekdemir Türkiye Meclis Üyeleri Birliği’ne seçildiler.
Türk toplumunun bir parçası olarak yıllardır gurbetçi olarak yaşadığı Belçika’da yaşadıktan sonra, Türkiye’ye ailesi ile birlikte kesin dönüş yapan Tetik, Türkiye Meclis Üyeleri Birliği’ne seçilerek önemli bir başarıya imza attı.
Belemtürk’e Türkiye Meclis Üyeleri Birliği’ne seçilmesi ile ilgili özel bir açıklama yapan Tetik, “Eskişehir temsilcisi görevi ile buradaki vatandaşlarımıza hizmeti ilke edinmiş bir kardeşiniz olarak, Türkiye Meclis Üyeleri Birliği’ne seçilmem den dolayı yaşadığım mutluluğu sizlerle paylaşmak isterim. Bize layık görülen bu makamı yine siz değerli vatandaşlarımız için kullanacak olmanın heyacanı içindeyim. Değerli vatandaşlarımızın ve parti teşkilatımızın şahsıma verdikleri destek devam ettiği sürece, sizlerle kol kola omuz omuza hizmet kalitesini artıracağıma inancım ve hedeflerim daha da büyüdü” sözlerine yer verdi.

REKLAM ALANI

PALA TURİZİM GÜVENCESİ İLE UÇUN

DESİNG REKLAM AFİŞİ

ADEM BABA

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN