• Döviz Bilgileri Güncelleniyor..
  • Bugün Görüntülenme: 86
  • Dünkü Görüntülenme: 2302
  • Toplam Görüntülenme: 7043721

Türk düğün konvoyu otobanı kitledi

6 Şubat 2019
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
749 defa okundu.
Türk düğün konvoyu otobanı kitledi

Almanya’da Türk bayraklarıyla donatılmış bir düğün konvoyu cumartesi günü otobanı kitledi. Alman polisi, görgü tanıklarının da yardımıyla zanlıları arıyor. Cumartesi günü A8 otobanının kilitlenmesine neden olan bir düğün konvoyu nedeniyle soruşturma başlatıldı.

Die Welt gazetesinde yer alan habere göre Alman polisi şu açıklamayı yaptı: “Esslingen yakınlarında A8 otobanında konvoy halinde bir düğünü kutladığı düşünülen ve Türk bayraklarıyla donatılmış üç dört araç, otobanın üç şeridinde yan yana, kornalar çalarak ve çok düşük bir hızda ilerleyerek trafiği bloke etti. Araçlar bir noktada kısa süreli de olsa tamamen durarak yolu kapattı.

Diken’in yayınladığı habere göre, araçlar otobanda hızla şerit değiştirerek trafikte güvenlik riski oluşturdu fakat herhangi bir kaza olmadı. Görgü tanıklarının ifadelerine göre Türk bayraklarıyla süslenmiş üç dört binek araç ve bir kamyonet farklı sürücüler tarafından polise şikayet edildi. Herhangi bir ceza alıp almayacakları ise ifadelerin devamına bağlı.”

REKLAM ALANI

ADEM BABA

DESİNG REKLAM AFİŞİ

018-

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN