• Döviz Bilgileri Güncelleniyor..
  • Bugün Görüntülenme: 1004
  • Dünkü Görüntülenme: 3188
  • Toplam Görüntülenme: 7256263

Tuğçe’nin Beyin Ölümü Gerçekleşti

28 Kasım 2014
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
1448 defa okundu.
Tuğçe’nin Beyin Ölümü Gerçekleşti

Almanya’da Sırp gençlerinin saldırısı sonucu beyin kanaması geçiren Tuğçe Albayrak’ın beyin ölümünün gerçekleştiği bildirildi.

Offenbach’ta yemek yedikleri restaruant dan arkadaşlarıyla çıktıkları sırada Sırp gençlerin saldırısı sonucu beyin kanaması geçiren 22 yaşındaki Tuğçe Albayrak, kaldırıldığı hastanede 11 gün süren yaşam savaşını kaybetti.

Bugün beyin ölümünün gerçekleşen Albayrak’ın, yaşam ünitesinde ailesinin talebi üzerine 2 gün daha bağlı kalacağı öğrenildi. Tuğçe’nin amcası Yasin Albayrak, Tuğçe’nin beyin ölümünün gerçekleştiğini, çok üzgün olduklarını ancak 2 gün daha bekleyeceklerini belirterek, ”Allah’tan ümit kesilmez, biz de bekliyoruz” dedi.

Tuğçe’nin 2 yıl önce organlarını bağışladığına dikkati çeken Albayrak, ”Sanki bugünleri görmüş gibi daha 20 yaşındayken organlarını bağışlamış” diye konuştu. Albayrak, “Tuğçe’nin cuma günü doğum günü. Biz de o güne kadar yeğenimin yaşam ünitesine bağlı kalmasını istiyoruz. Gelişme olmazsa o gün kızımızı yaşam ünitesinden çıkaracağız” ifadelerini kullandı.

Offenbach’ta 15 Kasım’da arkadaşlarıyla yemek yediği restaruant’ın tuvaletinde 3 Sırp genç tarafından taciz edilen 2 Alman genç kıza yardım ederek, onları kurtaran Tuğçe Albayrak, restaruant’dan çıktığı sırada Sırp gençler tarafından darbedilmişti.

Tugce Albayrak is hersendood verklaard

De 22-jarige turks meisje Tugce Albayrak die in Duitsland door Servische jongens werd aangevallen is hersendood verklaard.

De studente Tuğçe Albayrak die samen met haar vrienden na een restaurantbezoek werd aangevallen door Servische jongeren, liep daarbij een zware hersenbloeding op en geraakte in een diepe coma. Na 11 dagen te hebben gevochten voor haar leven werd alle hoop opgegeven.

Haar familie heeft gevraagd, nadat er vandaag werd verklaard dat ze hersendood is, nog twee dagen te wachten de stekker uit te trekken. “Wij willen dat ze nog 2 dagen aan de machines verbonden blijft, gods hoop blijf je koesteren. Tugce zou 2 jaar geleden zichzelf als donor hebben opgegeven om haar organen af te staan. Alsof ze moet geweten hebben wat haar te wachten stond, om al op haar 20ste zo’n beslissing te nemen. Tugce verjaart vrijdag wij willen dat ze tot dan aan de machines verbonden blijft. Als tegen vrijdag niks zal veranderen aan haar toestand zullen wij haar ook laten gaan” zegt haar diepbedroefde oom.

De studente Tuğçe Albayrak was op 15 november samen met haar vrienden naar een restaurant in Offenbach gegaan. Terwijl ze aan het eten waren kregen ze uit de toiletten hulpkreten te horen, twee Duitse meisjes werden lastiggevallen door drie Servische jongens. Tugce redde de meisjes uit de klauwen van de jongens die na het incident werden buitengezet. Toen bleek dat bij het verlaten van het restaurant Tugce en haar vrienden werden opgewacht door de lastpakken onstond tussen beiden terug een woordenwisseling. Het moedige meisje Tugce werd op brute wijze op het hoofd geslagen en verloor daarbij het bewustzijn, ze is nooit meer bijgekomen.

Vertaald door Zehra Özer

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN