• Döviz Bilgileri Güncelleniyor..
  • Bugün Görüntülenme: 2566
  • Dünkü Görüntülenme: 4546
  • Toplam Görüntülenme: 8345013

Tuğçe’nin Beyin Ölümü Gerçekleşti

28 Kasım 2014
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
1587 defa okundu.
Tuğçe’nin Beyin Ölümü Gerçekleşti

Almanya’da Sırp gençlerinin saldırısı sonucu beyin kanaması geçiren Tuğçe Albayrak’ın beyin ölümünün gerçekleştiği bildirildi.

Offenbach’ta yemek yedikleri restaruant dan arkadaşlarıyla çıktıkları sırada Sırp gençlerin saldırısı sonucu beyin kanaması geçiren 22 yaşındaki Tuğçe Albayrak, kaldırıldığı hastanede 11 gün süren yaşam savaşını kaybetti.

Bugün beyin ölümünün gerçekleşen Albayrak’ın, yaşam ünitesinde ailesinin talebi üzerine 2 gün daha bağlı kalacağı öğrenildi. Tuğçe’nin amcası Yasin Albayrak, Tuğçe’nin beyin ölümünün gerçekleştiğini, çok üzgün olduklarını ancak 2 gün daha bekleyeceklerini belirterek, ”Allah’tan ümit kesilmez, biz de bekliyoruz” dedi.

Tuğçe’nin 2 yıl önce organlarını bağışladığına dikkati çeken Albayrak, ”Sanki bugünleri görmüş gibi daha 20 yaşındayken organlarını bağışlamış” diye konuştu. Albayrak, “Tuğçe’nin cuma günü doğum günü. Biz de o güne kadar yeğenimin yaşam ünitesine bağlı kalmasını istiyoruz. Gelişme olmazsa o gün kızımızı yaşam ünitesinden çıkaracağız” ifadelerini kullandı.

Offenbach’ta 15 Kasım’da arkadaşlarıyla yemek yediği restaruant’ın tuvaletinde 3 Sırp genç tarafından taciz edilen 2 Alman genç kıza yardım ederek, onları kurtaran Tuğçe Albayrak, restaruant’dan çıktığı sırada Sırp gençler tarafından darbedilmişti.

Reklamlar

Yeminli Tercüman GentDemirel İnsaatSIM-PIZZABAKKERIJFERAHPALA-TURIZM
YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN