• Döviz Bilgileri Güncelleniyor..
  • Bugün Görüntülenme: 846
  • Dünkü Görüntülenme: 2362
  • Toplam Görüntülenme: 7130617

Trafik Kazası Geçiren Belçikalı Kadın 6 Gün Kurtarılmayı Bekledi

3 Ağustos 2019
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
999 defa okundu.
Trafik Kazası Geçiren Belçikalı Kadın 6 Gün Kurtarılmayı Bekledi

Belçika’nın Liege şehrinde direksiyon hakimiyetini kaybederek hendeğe yuvarlanan Belçikalı kadın Marie Bastide, 6 gün boyunca kurtarılmayı bekledi.

Otomobili ile kaza yaptıktan sonra yağmur suyu içerek hayatta kalmaya çalışan Belçikalı kadın, kendisini arayan zorlu 6 günün ardından kurtarma ekiplerine sesini duyurmayı başardı.

Belçikalı 45 yaşındaki Marie Bastide, yaşadığı korku dolu anları şöyle anlattı.

“Günlerce sadece hareket etmeyi düşündüm. Bu sırada uyuya kalıp tekrar uyanıyordum. Tam olarak ne kadar sürdü bilmiyorum, çünkü zaman algımı yitirdim. İnsanları duyduğumda bağırdım. Ancak, kimse beni duymadı.” sözleri ile korku dolu günleri anlattı.

Talihsiz kadın omiriliğini incilttiği için otomobilinden dışarı çıkamadı. Fakat, uzun uğraşlardan sonra otomobilinin kapısını ayağı ile açmayı başardı. Yanında yiyecek ve içecek bulunmayan Marie Bastide, arabasına sızan yağmur sularını boş bir sakız kutusuna biriktirip içerek susuzluğunu giderdi.

Altıncı gün, kendisini arayan kurtarma ekiplerine sesini duyurmayı başaran talihsiz kadın kaldırıldığı hastane de yeniden hayata tutundu.

REKLAM ALANI

PALA TURİZİM GÜVENCESİ İLE UÇUN

Us. Mode Gent

DESİNG REKLAM AFİŞİ

ADEM BABA

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN