TOPKAPI PLACE TÜRK RESTAURANT BASIN AÇIKLAMASI YAYINLADI

8 Eylül 2015
1 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
2050 defa okundu. defa okundu.
TOPKAPI PLACE TÜRK RESTAURANT BASIN AÇIKLAMASI YAYINLADI

KAMUOYUNA DUYURU

7 Eylül 2015 tarihinde Lokeren’de yaşanan bir yangın sonrası itfaiye personeli tarafından kenevir ekimi yapıldığı tespit edilimiş olup, Topkapı Palace Restoran ve sahibi olduğu müvekkilim sayın İsmail YÜRÜK hakkında haberler yayınlanmıştır.

Olay, Topkapı Palace Restoran’ın bir üst katında, yani düğün salonu olarak kullanılan yerde geçekleşmiş olup, binanın mimari şartları gereği zaten restoran ve düğün salonlarının girişleri ayrı bölgelerden sağlanmıştır. Yani düğün salonuyla restoranın herhangi bir bağı söz konusu değildir.

Bilindiği üzere müvekkilim sn. İsmail Yürük 1.kattaki düğün salonunu hiçbir zaman işletmemiş, sürekli olarak düğün organizatörlerine kiraya vermiştir. 1 Mayıs 2015 tarihi itibariyle eski kiracı ayrılmış ve yerine Anvers’te yaşayan Türk asıllı başka bir kiracı yerleşmiştir. O tarihten itibaren müvekkilim, hiçbir zaman 1.kata geçmemiştir.

Gent’in saygın ve önde gelen iş adamlarından müvekkilim İsmail YÜRÜK’ün olayla hiçbir alakası yoktur.

7 Eylül 2015 tarihinde, kendi inisiyatif ve iradesiyle Dendermonde Federal Polisine giderek, olayın açıklığa kavuşması ve sorumluların derhal yakalanması için yetkililere bilgi vermiş ve daha sonra işinin başına dönmüştür.

Şu an Topkapı Palace Restoran’ın çıkan yangından zarar görüp görmediği de bilinmemektedir. Restoranın kısa sürede tekrar açılması için gereken adımlar atılacaktır.

Kamuoyuna saygıyla duyurulur.

Özgür BALCI, avukat

HABER VİDEO

 

 

Reklamlar

Yeminli Tercüman GentDemirel İnsaatSIM-PIZZABAKKERIJFERAHPALA-TURIZM
YORUMLAR 1 Yorum Yapıldı.
  • Yaa bizde yedik hikaye ya hep boyle olur zaten
    8 Eylül 2015 10:41

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN