• Dolar Alış / Satış: 6.066 / 6.077
  • Euro Alış / Satış: 6.786 / 6.799
  • Bugün Görüntülenme: 170
  • Dünkü Görüntülenme: 2984
  • Toplam Görüntülenme: 5965504

TEKNEDEN DÜŞTÜĞÜ FARK EDİLMEYEN ÇOCUK 2 GÜN SONRA ÖLÜ OLARAK BULUNDU

31 Ağustos 2016
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
1841 defa okundu.

Belçika’nın Henegouwen şehri Lobbes bölgesindeki Samber su kanalında akşam üzeri 8 kişiyle tekne turuna çıkan bir aile, akşam saat 21:00 sularında geri döndüklerinde 8 yaşındaki Anthony’nin teknede olmadığını fark ettiler.

8 yaşındaki Anthony’nin anne ve babası hemen polis ekiplerini arayarak yardım istediler. Polis, ambulans ve itfaiye ile birlikte ailenin yanına geldi ve olay hakkında bilgi aldıktan sonra, 1 km’lik alan tarandı fakat aramalardan bir sonuç alınamadı. Karanlığın iyice çökmesiyle yarısı güne bırakılan arama çalışmaları sırasında polis soruşturmayı derinleştirince, aynı teknede bulunan Anthony’nin küçük kız kardeşi, abisinin düştüğünü gördüğünü fakat annesinin kendisini dinlemediğini, sohbete devam ettiğini söyledi.

8 Yaşındaki Anthony’nin küçük kız kardeşinin verdiği bilgi ve gösterdiği noktalarda aramalarını yoğunlaştıran polis, 2 gün sonra Sonan sinyal sistemi teknolojisini kullanarak çocuğun cesedini buldu.

Dalgıçlar tarafından çıkarılan çocuğun cesedi otopsi yapılmak üzere hastane morguna kaldırılırken, polis tekne sahibi anne ve baba hakkında, çocuklarına dikkat etmedikleri ve ölümüne sebep oldukları gerekçesiyle dava açtı.

ÖLEN ÇOCUK

REKLAM ALANI

ZERO BOND

DESİNG REKLAM AFİŞİ

FOT-1

CEYLAN REKLAM-SON

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN